Wpis z mikrobloga

@Bover: Jeśli sam proponuje wywiad na żywo, to chyba przeczy to Twojemu twierdzeniu, że potrzebuje pisać sobie przemówienia na kartce, co? I nie dopisuję swoich wyobrażeń, tylko piszę zgodnie z prawdą. Grzegorz Braun ma od wielu lat takie podejście do mediów gadzinowych, które mają tendencję do podłej manipulacji jego wypowiedzi.

Teraz zauważyłem, że żartobliwy tekst o magazynku był wystarczający do produkcji przerażających nagłówków w głównym nurcie informacyjnym.
Jeśli sam proponuje wywiad na żywo, to chyba przeczy to Twojemu twierdzeniu, że potrzebuje pisać sobie przemówienia na kartce


@Shigan: Uporządkujmy:
- dostaje pytanie na twarz
- nie odpowiada i prosi, by to samo pytanie w innym programie zadać

Nie wiem, może się mylę, ale jednak wydaje mi się że przed programem by znalazł czas aby sobie rozpisać co chce powiedzieć.

Natomiast nie mam nic przeciwko, żebyś wierzył w wielkie umiejętności
@Bover: Dobrze, do tego jednego pytania mógłby się teoretycznie specjalnie przygotować, ale zaraz mógłby dostać kolejne pytanie, którego by się nie spodziewał, dlatego pisanie przemówień pod wywiad na żywo nie ma zbytnio sensu. A dlaczego nie odpowiedział dziennikarce, wyjaśniłem Ci już wcześniej, ale Ty dalej twierdzisz, że on po prostu uciekł od odpowiedzi.