Wpis z mikrobloga

@mexxl dlatego ja nie oglądam republiki a na wykopie chyba wszyscy oglądają. Co chwila jakieś niusy i komentarze z tej stacji. Dobrze że dziadkowie, teściowie nie mają dostępu do tej stacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@altrys Powiem Ci, że oglądam z ciekawości od odbicia TVP. Trzeba im przyznać, że manipulację i przekręcanie przekazu mają opanowane profesjonalnie. Mam wrażenie, że jak jeszcze z miesiąc pooglądam to sam zacznę głosować na naczelnika z Żoliborza. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wasky: już to robią, przecież to cale domaliwywanie rogów, insynuacje o jakimś fałszu wyborczym, mowienie o rozwiązaniu problemu "raz na zawsze". Naprawdę nie trzeba wiele wyobraźni żeby połączyć kropki czemu ta dwómowa ma służyć. Szczerze mówiąc podziwiam Tuska ze wychodzi na ulicę bo jakijś zaprogramowany przez 10 lat tvp sleeper agent może się odpalić na jego widok w każdej chwili.
@mexxl: W 2015 był KOD i obalanie rządu przez TVN i Wyborczą (może nie tak bezpośrednio jak w TV Republika), a dziś pisiory próbują tego samego. Spektakl dla polaczków i granie na polaryzacji. Konfederacja jako jedyna wyszła z rozsądnym postulatem resetu konstytucyjnego opartego na kompromisie. Jednak nikomu poza Konfą nie zależy na kompromisie i depolaryzacji, bo główną siłą napędową PiS i PO jest szczucie jednych wyborców na drugich i prowadzenie medialnych
@bolekone: Nie przypominam sobie żeby w TVN przemawiały jakieś radykalne grupy, które mówią że uchodźców trzeba zamykać w obozach koncentracyjnych albo znakować. Albo że trzeba atakować policję i wojsko. Podaj przykład z chęcią obejrzę.
@Wasky: Kiedy Republika mówiła coś o tym że trzeba atakować wojsko ?? Jedynym kanałem który tak mówił to tvn24 o strażnikach granicznych że to są śmiecie i trzeba z nimi walczyć.
O atakach na policję to cały czas pisze wykop . Coś ci się nieźle miesza
@Wasky: Jak jesteś taki humanitarny to pierwszy pokaż jak przyjmujesz 10 Somalijczyków najgorszego odsianego przez Niemców sortu do domu
Wtedy jak masz przejść od słów do czynów to rura mięknie tacy z was bohaterzy
@bolekone: ja nie mówię strikte o imigrantach tylko o tym jaki element tam zapraszaja, da się to opisać w kulturalny sposób a nie szargać opinie o obozach koncentracyjnych. A później wielkie zdziwienie jak na zachodzie zaczną znowu mówić że to "Polskie obozy koncentracyjne" jak będą zapraszać takich radykałów, to za niedługo nie zdziwię się, jak jakieś zamachy zaczną robić.
@Wasky: Tego nie powiedział redaktor republiki tylko gość na żywo. Za co zresztą przeprosili. Jak Posłowie KO - Frasyniuk i Barbara Achtung minen und Wunderwaffe na antenie obrażali od smieci i morderców naszych żołnierzy to ani tobie ani reklamodawcom to nie przeszkadzało,a Holland dodatkowo zrobiła film o sadystycznych strażnikach granicznych . Moralność Kalego
@Wasky: Powiem Ci więcej. Ja sam przyjąłem rodzine z UA jak wybuchła wojna. Matka i 2 dzieci. Matce znalazłem pracę u znajomego na kuchni, dzieciakom pomogłem załatwić formalności w naszej szkole.
Somalijczyka bym nie dotknął patykiem nie mówiąc już o przyjmowanie go do swojego domu. I nie dlatego że jest z Somalii tylko dlatego, że bezprawnie się dostał do UE, a Niemiec chce oddać nam najgorszy sort . Jak taki zaczyna
@bolekone: A gdzie ja napisałem ze to redaktor?? umiesz czytać ze zrozumieniem?? Co innego mówić o niektórych prawdę a co innego mówić że należy gazować i znaczyć innych ludzi. Skoro Holland skłamała to wystarczy ja pozwać, jakoś nikt od waszego środowiska się nie garnie.. Do takich służb często idą zwyrole to należy ich piętnować a nie tylko :"murem za mundurem"