Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: Nie bardzo rozumiem ludzi którzy dziwią się działaniom Pana Bosaka. Co prawda całe życie kręcił się w skrajnej prawicy (od Młodzieży Wszechpolskiej przez LPR po KORWIN-owe partie), ale osobiście zawsze pamiętam, że to po prostu POLITYK. I możecie mi wmawiać, że takich ludzi potrzeba w polskim rządzie, ale ja uważam, że Pan Bosak to rak. Wg. mojej wiedzy nigdy nic poważnego nie robił, tj. nigdy nie był przedsiębiorcą, który produkował
Imo on jako marszałek całkiem dobrze się sprawował, ale przez swoje ostatnie wypowiedzi mocno stracił w oczach wielu.


@Koziom: *wielu pseudo kibiców PO. Bo zawsze trzeba #!$%@? pis. Nigdy inna opinia nie mogla byc obiektywna
Brakuje takiej normalnej, pragmatycznej konserwy w Polsce. Ostatnio z kolegą mieliśmy dyskusję na ten temat i jak wszyscy starają się udowodnić, że "wokeizm" jest objawem degeneracji i kryzysu na lewicy, tak wydaję mi się, że prawica ma dużo większy problem - teorie spiskowe, dezinformacja, "mistycyzm", degeneracja intelektualna.


@rainkiller: Żadna konserwa nie jest normalna. Ktoś, kto nie chce się rozwijać, próbować nowych rzeczy, szukać prawdy i nauki, osiada jak beton, który z
@HrabiaTruposz najbardziej mnie bawi, że bosak udaje eksperta w sprawach prawa, wydaje swoje opinie co jest zgodne z prawem a skończył tylko liceum xD a podważa opinie np Zolla
Żadna konserwa nie jest normalna. Ktoś, kto nie chce się rozwijać, próbować nowych rzeczy, szukać prawdy i nauki, osiada jak beton

@gandalf_rzulty:
W konserwatyzmie nie chodzi o brak postępu technologicznego tylko o trzymanie się sprawdzonego systemu społecznego. Eksperymentując może uda się znaleźć lepszy system, ale równie dobrze można spіerdolić, a efekty lewicowej rewolucji społecznej lat 60. są destruktywne i trzeba się cofnąć, zamiast brnąć w jeszcze większy obłęd typu tranzycje nieletnich
Wokeizm nie jest objawem degeneracji, to ludzie, którzy go nie rozumieją i dopisują mu wymyślone cechy manipulują, że jest degeneracją. Co jest złego w walce z nierównościami rasowymi lub po prostu uświadamianiem ludzi na temat złożoności tego świata?

@gandalf_rzulty:
To że cała ta "walka z nierównościami rasowymi" odbywa się kosztem białych i Azjatów, w dodatku przy niepodważalnym aksjomacie że za wszystko odpowiadają wyłącznie czynniki ekonomiczne i rzekomy systemowy rasizm?

Stygmatyzowanie wokeizmu
To że cała ta "walka z nierównościami rasowymi" odbywa się kosztem białych i Azjatów, w dodatku przy niepodważalnym aksjomacie że za wszystko odpowiadają wyłącznie czynniki ekonomiczne i rzekomy systemowy rasizm?


@Fennrir: chyba najlepsza odpowiedź jaką mogę udzielić to też dać w cudzysłów "kosztem białych i Azjatów", bo nie ponosimy żadnych kosztów, no poza tymi urojonymi w głowach prawaków. Możesz mi jakiś podać wykres o ile % szczęścia masz gorsze życie odkąd
nie ponosimy żadnych kosztów, no poza tymi urojonymi w głowach prawaków

@gandalf_rzulty:
Powiedz to ludziom którzy na zachodzie nie dostali się na wymarzoną uczelnię, albo nie dostali roboty bo w imię "pozytywnej dyskryminacji" przyjęto kogoś innego, mimo że wypadł gorzej.

A ilu lewaków w imię gejostwa i transów wysyłało cispłciowych białych heterków do obozów? Zero? Tak myślałem.

@gandalf_rzulty:
Wyjeżdżasz z jakimś absurdalnym argumentem że "dehumanizacja lewaków przez prawicę to jak
Powiedz to ludziom którzy na zachodzie nie dostali się na wymarzoną uczelnię, albo nie dostali roboty bo w imię "pozytywnej dyskryminacji" przyjęto kogoś innego, mimo że wypadł gorzej.


@Fennrir: Jak masz do nich kontakt, to przeproś ich w moim imieniu, bo ja z nimi nie rozmawiałem, ale Ty chyba ich znasz nawet osobiście. Gadasz coś o argumentum ad hitlerum a sam #!$%@? dowody anegdotyczne pomieszane z manipulacją i półprawdą. Nie wstyd
dowody anegdotyczne pomieszane z manipulacją i półprawdą. Nie wstyd Ci?

@gandalf_rzulty:
Nie wstyd to jest takim indywiduom twierdzić że problem nie istnieje - niżej masz średni wynik jaki osoba danej rasy potrzebuje do przyjęcia na uczelnię

podobieństwo ówczesnego skrętu prawicy w stronę nazizmu?

Tak, Trump to literalnie Hitler, a Stalin to prawica. Tymczasem współczesna prawica to ze swoimi poglądami pół wieku temu byłaby uważana za lewicę - podczas IIWŚ 80% amerykańskich
Fennrir - >dowody anegdotyczne pomieszane z manipulacją i półprawdą. Nie wstyd Ci?
@g...

źródło: 000701_1333312

Pobierz