Wpis z mikrobloga

@WhyGuys: taki mądry, a list nie zostanie dostarczony, bo podałeś osoby, których tam nie ma - żadnego posła ani więźnia politycznego, gdybyś napisał "skazany" albo "przestępca" to by dotarło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to było za poprzednich rządów PO :)


@WhyGuys: nie przypominam sobie aby w poprzedniej kadencji bandytów pisu wsadzali za kratki ale plus dla nich za ten pierwszy raz xD
Jestem dumny z działań obywateli


@WhyGuys:
Faktycznie jest być z czego dumnym, modły i krzyże pod więzieniem w obronie prawomocnie skazanych przestępców. Z tą dumą należy wyjść poza Wykop, zawiesić ją sobie jako symbol z przodu i z tyłu odzieży, żeby reszta czuła się dumna z takiego obywatela.
Zatem nie zwlekaj!
@WhyGuys: ja pisałem maile do przewodniczącego komisji, który był z pisu. Trochę nieeleganckie odpowiedzi były od samego gościa, ale byli na tyle wyrozumiali, że jakiś ich pracownik odpisał mi rzeczowo. (patrz mój wpis z walką o 100% limitu przy działalności nierejestrowej zamiast 75%) Teraz nie mogę jakoś znaleźć kto jest kim w komisjach, bo chcę się znów wypytać o prowadzone prace. Ma ktoś link do jakichś katalogów, kto gdzie teraz siedzi
@WhyGuys

@OSH1980: pół miliona było ostatnio, ale oczywiście propaganda TVNiemcy i TVPO oraz der Onet weszła za mocno.

A gdzie oni byli? W drodze na marsz, utkneli w autobusach, umarli zanim dotarli? Bo na demonstracji w wawie było jakieś 20k, to połowa czlonkow PiS. Na zdjęciach zajmują mniej niż 1/25 powierzchni marszu z 1 października.