Wpis z mikrobloga

Przypominam, że tag #mimowszystkoduda był wymysłem sztabu wyborczego PiSu, a na wykopie spamowali nim głównie neuropki, próbując wmawiać konfiarzom, że to ich hasło xDDD


@Emes91: bo dla większości wyborców Bosaka to jak najbardziej było ich hasło. Konfiarz bezdyskusyjnie usadzony w pierwszej rundzie, nie ma chyba lepszego uczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wap30 - >Przypominam, że tag #mimowszystkoduda był wymysłem sztabu wyborczego PiSu, a...

źródło: 2024-01-24 00_19_59-Na kogo w drugiej turze głosowali wyborcy Bosaka, Hołowni i Biedronia_ [Exit Pol

Pobierz
@Wap30 To w końcu konfiarze czy wyborcy Bosaka? Bo tak się składa, że wyborcy Konfederacji głosowali w większości na Trzaskowskiego xD

Ajjj, znowu wywalenie się na pysk na linii startu.
@Emes91: tak, wyborcy konfederacji.. w 2019. Jak ktoś w 2019 głosował na konfę, to zostaje konfederatą dożywotnio, każda logika jest dobra żeby chociaż spróbować w zwycięstwo. No nic, spróbowałeś - a ostrzegałem.
@Wap30: Czyli nie masz żadnych dowodów, że konfiarze głosowali w większości na Dudę, ja mam dowód, że ludzie głosujący na Konfederację w 2019 roku głosowali w większości na Trzaskowskiego, ale to i tak ty masz rację, bo mój dowód nie jest dostatecznie dobry xDDD

Skończ, klaunie...
Czyli nie masz żadnych dowodów, że konfiarze głosowali w większości na Dudę


@Emes91: pozwoliłem sobie na odważną ekstrapolację, że jak ktoś głosuje na Bosaka to jest.. k-konfiarzem. Jak rozumiem według ciebie korelacji brak, nie to co z faktem, że ktoś kiedyś coś zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) pięknie nasolone w garze, no ale co konfiarska to konfiarska
@Wap30 Zapewne niemal każdy, kto głosował na Bosaka był konfiarzem, ale to nie to samo co fakt, że nie każdy konfiarz głosował na Bosaka. Ale trzeba nie być BARANEM, by to zrozumieć.