Wpis z mikrobloga

Dojdzie mi siwych włosów ........

Ale od początku, w 2012 robiłem sobie ząbki u najdroższego lekarza w mieście fakt zależało mi na szybkości, przy implantacji zapłaciłem 2k a resztę tj, 1390 zł miałem zapłacić w późniejszym terminie dostałem na to fakturę vat z Wpłacono 2k i Do zapłaty pozostało 1390. Po tej wizycie miałem jeszcze 3 inne na łączną kwotę 4180 zł. Uregulowałem co do złotówki ponieważ był to akurat termin przed weselem więc liczyła się każda kasa.

Dostałem w tym tygodniu informację że #!$%@? mam do zapłaty ten 1390 zł ><. Żadnego potwierdzenia, główna księgowa ma z 80 lat i zestawienie zabiegów i ich rozliczania zrobiła RĘCZNIE! ( ktoś tak jeszcze to robi :o ) Zwłaszcza że jako tak wymarzony przez wielu z #gimbaza pracownik IT wypłaty do ręki dostaje 1500 zl. Mirki help bo #!$%@? osiwieję.

Wzywam @Bankierpl, macie może jakiś pomysł jak się z tego wywinąć ?

#gorzkiezale #niewiemjaktootagowac #help! #problemydniacodziennego
  • 4
@hectorian: Właśnie kwity jakieś miałem ale jakieś >< jak już mówiłem miałem za 2 tygodnie wesele + to było trochę lat temu więc wszystkie paragony poszły w #!$%@? do kosza :/

@kaifasz właśnie byłem i raczej nie obędzie się albo bez jakiegoś kwita bądź zapłaty :/

@k__d: geny po mamie ...