Wpis z mikrobloga

@Linux_Shines: Na 98 chyba nowsza nie pójdzie.

@Obi-San: Jeśli ze względu na oldschoolowy sprzęt naprawdę musisz pozostać przy czymś starszym niż XP, to proponuję 2000 - względnie nowa wersja Firefoxa powinna na nim odpalić ;)

EDIT - akurat miałem postawioną maszynę wirtualną z 2000, zainstalowałem na niej FF4.0 - Wykop działa bez zarzutu, niemal identycznie jak na aktualnej wersji ;)
@kw401: Ja do dzisiaj trzymam jeden komputerek, skladany po latach z oldschoolowych czesci, dobrej jakosci tak jakby wyszedl z tasmy produkcyjnej okolo 98 roku. #pentium2mmx, 64mb ramu (troche bogato), #windows98se [z nieoficjalnym service packiem 2, polecam], do tego dysk 4gb (szalenstwo w tamtych czasach), SoundBlaster i Voodoo Rush. Do tego DZIALAJACA myszka kulkowa na COM (#gimbynieznajo), klawiatura juz na PS2, oczywiscie dzialajace FDD i dziura po modemie :(

W
@Obi-San: Jeśli to ma być komputer do starych gier to lepiej zostań przy 98. Na 2000 mogą być problemy ze zgodnością, bo to system z linii NT - może nie być sterowników albo coś się może nie uruchamiać. Między innymi dlatego na początku XP się nie przyjmował, bo XP to tak naprawdę "podmalowany" 2000 ;)