Wpis z mikrobloga

@jantarka: W wielu partiach jest dużo takich ludzi, a ty masz pretensję tylko do KNP z powodu dziewczyny, która wszystkim się podoba :). W czasie kampanii wyborczych politycy dużo bardziej interesują się swoim wyglądem niż programem. Wręcz część kobiet powyżej 40-stki głosowała na Tuska (a wcześniej na Kwaśniewskiego), bo ich zdaniem był przystojny, charyzmatyczny i zadbany. Czemu co do tego nie zgłaszasz żadnych obiekcji?

Być może dla Ciebie KNP jest przez
@Aleksander_Newski: przeczytaj wywiad z nia, poza tym zacytowalem ci co ona ona wie.

– Jakie ma pani przygotowanie do pracy w Parlamencie Europejskim, jaką wiedzę na temat jego funkcjonowania? –pytam.


– Moja wiedza na pewno jest ograniczona, ale wiem, że jeden poseł niewiele może zrobić. Chcę mówić o rozkradaniu naszych pieniędzy przy pomocy walki z tzw. efektem cieplarnianym – wyjaśnia. Pytam więc o kilka podstawowych informacji z działania Unii. – Jakie
@Aleksander_Newski: jak ktos glosuje na kogos ze wzledu na wyglad to jest kretynem i dzieki takim osobom mamy taki kraj a nie inny. Do reprezentowania kraju (gdziekolwiek na arenie narodowej - miedzynarodowej) powinno sie wybierac osoby przede wszystkim z wyksztalceniem prawniczym i ekonomiczym, ktore sa powiazane z innymi dziedzinami ktorymi maja sie zajmowac. A nie osoby z ladna buzia, albo sportowcow, ktorzy po zakonczeniu kariery zazwyczaj bankrutuja bo nie potrafili sie
@japco: Ale wiesz, że demokracja to jest system dla kretynów? Taki był. jest i będzie i tego nie przeskoczysz. Zarówno w Polsce jak i na świecie. Obama wygrał nie z powodu dobrego programu, a z powodu swojego koloru skóry, poczucia humoru, umiejętności wypowiadania się i setek innych poza merytorycznych rzeczy. Tak samo Sarkozy we Francji, potem Hollande itd. Partia Korwina i tak jest w Polsce najmniej populistyczna, więc proporcjonalnie powinieneś zacząć
do PE powinni trafiać ludzie, którzy coś potrafią, specjaliści - ludzie z wiedzą i doświadczeniem. JKM mocniej niż zwykle uderzył się w głowę, że obok swojej córki wystawia tą panią?


@jantarka: takich w PE jest z 2-3%, nie rób żartów. a ww. pani startuje z 9 miejsca na liście, umieścili ją bo musieli wypełnić na siłę jakieś poronione, lewackie parytety. jeżeli masz z tym problem - to kieruj go do odpowiednich
@Aleksander_Newski: ja tutaj krytukuje kazda partie i wszystkich bezmozgkich kretynow. Akurat partia #krul sie tutaj przetacza, przez ta nastolatke. Dlatego tez wspomialem o sportowcach - Adamek kandyduje etc. Najlepiej wsadzic geja bo jest gejem, zyda bo jest zydem, czarnego bo jest czarnym, ale nie dajmy szansy komus kto nie jst gejem ale sie na na tym srodowisku, bialego bo pomaga czarnym i wie co im jest potrzebne (nie tylko kartki na
@spluczka: kieruje to do wszelkich kretynow, jezeli kobiety zarabiaja mniej niz mezczyzni ale robia dokladnie to samo, to czemu przedsiebiarcy ciagle zatrudniaja wiecej miezczyzn? Przeciez to jest nie logiczne bo powinni na tym tracic.