Wpis z mikrobloga

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po długich negocjacjach z mecenasem Wilkiem (viceprezes Kongresu Nowej Prawicy) udało nam się ustalić termin #ama Zapraszam wszystkich o 18:00 w najbliższy czwartek (dobra, wiem że i tak byście tu byli xd). Przekładaliśmy termin kilkukrotnie bo Wilk ma napięty kalendarz ale na szczęście udało się znaleźć trochę czasu również dla wykopków, więc tymbardziej liczymy na przemyślane i niebanalne pytania.

Przy okazji wołam @wykop @m__b @maciejkiner Jak z oficjalnym kontem dla Pana Wilka?

Tutaj wklejam info dla tych, którzy nie kojarzą postaci:

"Nazywam się Jacek Wilk. Studiowałem ekonomię (studia magisterskie i doktoranckie w SGH), prawo (studia magisterskie na UW i podyplomowe typu LL.M. na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie) i informatykę (studia inżynierskie na Wydziale Elektrycznym PW, kierunek: Informatyka Stosowana poszerzony o kurs z zakresu bezpieczeństwa systemów IT). Ukończyłem także Szkołę Międzynarodowego Prawa Podatkowego (poziomy I i II) w Veldhoven (Holandia) specjalizując się w zagadnieniach związanych z eksportem usług IT oraz uczestniczyłem w szeregu szkoleń i seminariów z zakresu prawa nowych technologii, własności intelektualnej i ochrony informacji."

Przykładowa dyskusja w Polsat Biznes:

https://www.youtube.com/watch?v=vY1gZJygLjM

#jacekwilk #ekonomia #prawo #gospodarka #firma #informatyka #prawoautorskie #knp #korwin #jkm #krul #4konserwy #polityka #neuropa
  • 53