Wpis z mikrobloga

no to ten #giggs to niezłe ziółko, dopiero dziś sie o tym dowiedziałem (news stary pewnie jak obraz jana matejki ), może kogoś to zainteresuje bo smiechłem hardo.

"– Aby zostać menedżerem trzeba cieszyć się zaufaniem. Nie bardzo rozumiem, jak ktoś mógłby zaufać mu po tym co zrobił swojemu bratu. Człowieka osądza się po jego czynach. Jeśli wiesz, że ktoś zdradza i kłamie, to jak możesz mu ufać? – dziwił się wzburzony ojciec tymczasowego trenera Manchesteru United, odnosząc się do trwającego osiem lat romansu Giggsa z żoną swojego brata Rhodriego.

Wilson nazwał też swojego syna tchórzem i maminsynkiem. Zasugerował również, że Rhodri ciągle pozostaje załamany faktem, iż jego była partnerka Natasha została zmuszona do aborcji po ujawnieniu jej związku z legendą United."

reszta tutaj:

http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/liga-angielska/artykuly-liga-angielska/art,1213,ojciec-giggsa-on-nie-jest-godzien-byc-trenerem-manchesteru-united.html

#pilkanozna #mu
Pobierz g.....m - no to ten #giggs to niezłe ziółko, dopiero dziś sie o tym dowiedziałem (new...
źródło: comment_T3tqhG6oDusNZhhvMpRLMkageVgqVzOW.jpg
  • 8
@Ragnarokk: o ile przyjdzie, zarząd nie spieszy się z podaniem nazwiska nowego trenera. Mimo wszystko pewne jest, że Giggs nim nie będzie nawet jeśli wygra wszystko do końca sezonu (co nie jest pewne, mecz z ogórasami z Norwich o niczym nie świadczy jeszcze;p) bo to nie jest czas na niego a klub nie może sobie pozwolić na kolejny sezon eksperymentów. Van Gaal to zacna opcja zwłaszcza, że nikogo lepszego nie da