Wpis z mikrobloga

#netia #wroclaw #dialog #umowy ##!$%@? #gorzkiezale

#!$%@? CI NA IMIE, TY #!$%@? #!$%@? CI NA IMIE!

Jak mnie te szmaty #!$%@?ą, no ja #!$%@?. Mam umowe z dialogiem sprzed 10 lat - jak nie lepiej. Netia kupiła dialog i wysyła mi faktury.

Tzn teraz dostała pierwszą fakturę. Mam tam numer klienta ale nic poza tym.

Zeby sie zalogowac musze podac PIN -

Hasło

W polu "Hasło" podaj numer PIN ustalony z Netią. Znajdziesz go na umowie lub na otrzymanej z Netii karcie.


ALE JA OD TYCH #!$%@? NIC NIE DOSTAŁEM - NO I JAK TU NIE #!$%@? JAKIEGOS BIEDNEGO SILENT DIGGERA KTORY ZARAZ ODBIERZE ODE MNIE TELEFON ZE ZJEBĄ. NO #!$%@?.
  • 39
@PanKara: u mnie przez pewien czas byli jedyną opcją sensowną (bo internetu w sieci osiedlowej 2 mb za 70zł sensownym nie nazwę) i podpisałem umowę. Prawie się w sądzie skończyło, a tak prawdę mówiąc to może dalej się skończyć, bo jeszcze o pewną drobną kwotę się kłócimy, mimo że umowę rozwiązałem już prawie pół roku temu ;)

btw, teraz mam netię właśnie, i nie narzekam :)
@PanKara: To co wrzuciłeś to pierwsza faktura (a raczej email) od Netii - za kwiecień, w ostatniej fakturze w pdf-ie, którą można było ściągnąć z systemu dialogu był pin na pierwszej stronie.
@PanKara: to pomyśl sobie przez co ja przechodziłem :D

Oto jeden z przykładów moich potyczek z netią/dialogiem:

1. dosyć niedawno podpisałem umowę z netią

2. umowa została zerwana przez netię bo firguruję u nich jako dłużnik - takie było tłumaczenie, natomiast dług mam w obec dialogu (pierwszy absurd!)

3. po czym po kilku tygodniach dzowni koleś z infolini netii z pytaniem czy przypadkiem nie chce założyć u nich łącza internetowego (drugi