Wpis z mikrobloga

#netia #wroclaw #dialog #umowy ##!$%@? #gorzkiezale

#!$%@? CI NA IMIE, TY #!$%@? #!$%@? CI NA IMIE!

Jak mnie te szmaty #!$%@?ą, no ja #!$%@?. Mam umowe z dialogiem sprzed 10 lat - jak nie lepiej. Netia kupiła dialog i wysyła mi faktury.

Tzn teraz dostała pierwszą fakturę. Mam tam numer klienta ale nic poza tym.

Zeby sie zalogowac musze podac PIN -

Hasło

W polu "Hasło" podaj numer PIN ustalony z Netią. Znajdziesz go na umowie lub na otrzymanej z Netii karcie.


ALE JA OD TYCH #!$%@? NIC NIE DOSTAŁEM - NO I JAK TU NIE #!$%@? JAKIEGOS BIEDNEGO SILENT DIGGERA KTORY ZARAZ ODBIERZE ODE MNIE TELEFON ZE ZJEBĄ. NO #!$%@?.
  • 39
  • Odpowiedz
@PanKara: @sidhellfire: tam się #!$%@? nie da praktycznie dodzwonić. Od razu mi wyskakuje ze mam podać pin. Musiałem dzwonić na inny numer do działu sprzedaży i jeszcze mnie suka nie chciala przelaczyc. A po drugie jak zamawialem usługę to dwa razy pytałem baby co włączają płatnego żebym od razu wyłączył. Powiedziała ze tylko antywirus. A tu mi #!$%@? sms po paru dniach przychodzi ze usługa wirtualny dysk została włączona, no
  • Odpowiedz
@PanKara: Juz myslalem. Wlazlem w tag, bo szukam jakiegos info potwierdzajacego. Moze cos wiesz na temat zrywania umowy teraz? Cos wyczytalem, ze jakis regulamin im sie zmienia, tylko nie wiem czy kazdy moze zerwac (nie ja jestem abonentem).
  • Odpowiedz
@PanKara: Za kogo mnie masz? :D Znalazlem pdfa z listem z 7 maja i na koncu roznych #!$%@? jest zapis, ze mozna rezygnowac. Po prostu nie wiem, czy to tyczy kazdego, bez znaczenia, ze matka rok temu umowe zawierala z dialogiem? Teraz to wszystko razem?
  • Odpowiedz