Wpis z mikrobloga

Ale się stresuje, dzisiaj mam randkę w jasno, czyli wcześniej ją widziałem, ona mnie tez widziała i teraz się spotkamy i będziemy spacerować i rozmawiać. Kurcze, dawno nie uprawiałem godów, wiec mam nadzieje ze dzisiaj się uda, wiec zaproszę ją do zoo oglądać tukany - może jej się skojarzy ze stukaniem no i gody będą na randce w jasno jak będzie ciemno na randce wieczorem u mnie w domu.

Problem w tym, ze muszę ją dłużej zatrzymać w tym zoo, bo w domu syf jak jasny #!$%@? taka domówka wczoraj była, dałem rozkazy kumplom żeby usunęli wszystkie zanieczyszczenia i zwłoki najpóźniej do 21, ale #!$%@? dalej pijane chodzą po chałupie i nie ogarniają tylko jedzą makaron i skaczą po kanałach na dworze, jak nie posprzątają na czas, a ja zdążę ja przyprowadzić do ze stukania będą nici i nawet te tukany nie pomogą

Szybko wysłałem im ciąg dzwonków w alfabecie Morse'a, aby tego nie spierdzielili. Moja jasna randkowiczka zapytała co tak tam przeciwstawnym paluchem naciskam komórkę, wiec genialnie wymyśliłem, ze to tryb manualnego ładowania baterii.

O właśnie zapomniałam swoja podładować


i tez tak klikała i tak naciskaliśmy aż nie doszliśmy do tukanów. Zobaczyła te ptaki mojego przyszłego grzmocenia i tam patrzy i mówi

tukany, ale się nazywają śmiesznie. No nie?


Odparłem ze aż normalnie ich nazwa mi się kojarzy z jakimś słowem. Zignorowała kompletnie moje słowa i patrzy i mówi

ale maja kolorki fajne, normalnie jak tęcza tylko bez czerwonego niebieskiego zielonego i żółtego.


No no spoko.


Ty ćwierkają TUKU TUKU ĆWIR ĆWIR ale fajnie.

Załamałem się, ona się nie domyśli.

Chodźmy dalej


powiedziałem ale znowu zaczęły ćwierkać.

Ty zobacz mój kolego z którym bym nigdy nic ten, znowu ćwierkają TUKU TUKU ĆWIR ĆWIR NA TWOIM MIEJSCU USIADŁABYM MU NA #!$%@? I RŻNĘŁA SIĘ NA RANDCE W JASNO PO CIEMKU DO BIAŁEGO RANA.


Oniemiałem, ale ona nic nie powiedziała tylko chichotała i powtarzała ze to takie fajne zwierzątka. Nie no nieogar, mowie

dawaj idziemy dalej bo coś tu nie gra.


Ledwo się odwróciłem, ale słyszę znowu

TUKU TUKU ĆWIR STUKU KURDE JA TO BYM SIĘ NIE CZAIŁA TYLKO NARZUCIŁA WARY I TE I TE NA JEGO FILAR AKROPOLU, MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ ZE TAKI SKROMNY A W RZECZYWISTOŚCI TO #!$%@? BAZOOKA.


Ej znowu ćwierkają. Mam dość idziemy


czekaj czekaj poruszyły się, a ten jeden poruszył skrzydełkami, tak fajnie poooruszyl aż normalnie MI SIĘ GODÓW ZACHCIAŁO!!! Tego się nie spodziewałem po niej.


O BOŻE SZYBKO CHODŹMY DO CIEBIE POKAZ MI JAK ROBISZ #!$%@? TORNADO A Z MOJEJ ZALANEJ PRZEŁĘCZY UCZYŃ HIROSHIMĘ.


MASAKRA TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA U MNIE W ŁÓŻKU ZAKOŃCZONA ARMAGEDONEM.


O chłopaki wytrzeźwieliście, pamiętajcie, że maks do 21.

#heheszki #pasta #copypasta #tukan #podrywajzwykopem
  • 3