Wpis z mikrobloga

@cthulhu888: to, ze zlecajac komus zakladanie pilota do centralnego odsasz komus kluczyki do samochodu co w konsekwecji moze skutkowac tym, ze ktos Ci go pod@%#*li.

Idz do zakladu zajmujacego sie mintowaniem systemow audio i alarmow.
@cthulhu888: Jeśli z salonu był brany samochód bez centralnego zamka to był też dodawany kluczyk bez przycisków. Jeśli nie masz centralnego a masz kluczyk z przyciskami to albo ktoś wymontowal zamek albo zmienił kluczyk. W bagażniku masz tabelę z kodami wyposażenia i tam możesz sprawdzić czy seryjnie miałeś zamek.
@Czipsu: Sorry, że tak po czasie ale jeszcze jedno chcę wyjaśnić. Zamka centralnego nie mam na pilota, jednak otwierając drzwi kierowcy otwierają się wszystkie zamki. Nie wiem czy wcześniej dobrze wyjaśniłem. Trzymasz się swojej wersji?
@cthulhu888: Czyli reasumując: Masz centralny zamek, który możesz uruchomić tylko "manualnie" - wkładając kluczyk w zamek. Na kluczyku masz przycisk, który powinien uruchamiać zamek, ale tego nie robi.

IMO - błąd w elektronice. Odłączony/ uszkodzony moduł uruchamiania zamka z kluczyka.

Bo mogą być dwa wyjścia:

1. Centralny zamek tylko manualnie - wtedy jest c.z., ale kluczyk jest bez przycisku, co u Ciebie nie pasuje.

2. Centralny zamek "normalny" - jest c.z.,
@Czipsu: Mam właśnie w planie jechać do elektronika ale dopiero za tydzień.

Znalazłem oryginalne kluczyki- matkę i serwisowy (chyba). Nie mają przycisku. Czyli zgodnie z tym co piszesz raczej był dorabiany?