Wpis z mikrobloga

Papa mireczki, których miałam okazję poznać blliżej, albo polubiłam;> Jeszcze kiedyś tu wrócę pośmieszkować i podenerwować ludzi.

Specjalne podziękowania za pomoc dla @slepowzroczny za pomoc w #usunkonto i za pomoc w życiu tak ogólnie.

Żegnam

@Stadler Pozostań zawsze taki czarujący

@eezee Tu też dziękuję za pomoc w ogarnięciu mojej prywatności i przywrócenie wiary w ludzkość

@lucyferia Nie znam Cię, ale Cię polubiłam jak cholera.

@ArturVonFornal ale Ty jeszcze się długo nie uwolnisz od mojego koszmarnego pie*dolenia

@Jaksiedorobiebedemialwillezbasenem W zasadzie dziwię się, że jeszcze chce Ci się mnie słuchać

@bezrobotnyksiadz Może jeszcze nam się kiedyś uda umówić na gorącą randkę

@carl1910 Pracuj wytrwale i pozwalaj mi podjadać cukierki.

@kaskaderMike Już się mamy dosyć, ale naucz się pisać maile i władaj odpowiedzialnie bojówkarzami

@kiszczak Dałeś mi do myślenia kilka razy a ja nadal jestem głupia jak but

@Przygoda Teraz już się chyba nigdy nie zgadamy

@Mhrok Wpadnij kiedyś do Łodzi na rowerze, zapraszam!

@PanSutek Z Tobą chyba też nigdy nie pisałam, ale Cię lubię

@Niczyji Za śmiechowe podejście do życia:3

@Blaskun Za skuteczne denerwowanie mnie co jakiś czas;>

@jak_to_mozliwe Za plusowanie mojego życia

@Mehgods Zawsze czekałam na jakieś #podrywajzwykopem i się nie doczekałam.

@unknown_stranger Obicałam, że się pożegnam. Żałuję, że nie było nam danę poznać się bliżej!

@TRop3r Fajnie się Ciebie żegnało. Tym razem ja odchodzę <3

@Al_Bundy Byłeś pierwszą osobą,z którą gadałam i ostatnią, którą pożegnam.

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam. Poblokowali mi moje wszystkie multi, więc daję sobie spokój z mirko:(

#pozegnaniasatrudne #zyciejestnobelon #feels
  • 23
  • Odpowiedz
@Jofridd: WIECZNA BEKA Z PRZEGYWÓW ATENCJUSZY CO NIBY USUWAJĄ KONTO, ALE NICK ZAWSZE POMARAŃCZOWY xD Usuń konto natychmiast, a pożegnanie niech ci któryś z powyższych przyjaciół na mirko wrzuci ze swojego konta.
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: lejesz wodę na mój młyn( ͡° ͜ʖ ͡°)

TAKĄ MUZYKĘ PUSZCZAM ZE SMUTKU PO CZYIMŚ KONCIE NA MIRKO I TAŃCZĘ I PUSZCZAM FAJERWERKI I JESTEM ŚMIESZKIEM POZA KONTROLĄ PASOŻYTEM ZAWADIAKOM
ryhu - @slepowzroczny: lejesz wodę na mój młyn( ͡° ͜ʖ ͡°)

TAKĄ MUZYKĘ PUSZCZAM ZE SM...
  • Odpowiedz
Zaczęła nowe smutne życie. Bez kosmonautów, Pana Prezydenta, makaronu po włosku, głupich i nieśmiesznych żartów, Michaua i... mirko...

[*]
  • Odpowiedz