Wpis z mikrobloga

@rss: Ostatnio zatrzymałem na chwilę sprawdzić co będzie w wywiadzie z J-Kay'em. No i w sumie nie zawiodłem się. Ale gdy zaprosili np. burmistrza Londynu (Borysa jakiegoś) to nijak nie mogłem się wsłuchać chociaż facet miał charakterystyczny akcent. Może dlatego, że tam nie żyję i nie mam styczności z ich brytyjską rzeczywistością
@elvisiako: e tam, z tym burmistrzem rozmowa była chyba dosyć jasna nawet dla niewtajemniczonych. Brak znajomości aktualnych wydarzeń bardziej przeszkadza przy żartach o Stigu. :(
@rss: Z tym się zgodzę. Właśnie takich programów w tv brakuje. Ale już na tvn turbo nie ma co liczyć, bo tam teraz propagują tylko turbo łowienie i turbo smartfony. Bleh.
@elvisiako: jak się nudzisz to włącz sobie Pani Gadżet na TVN Style. Ostatnio odkryłem przypadkowo i jestem zakochany w tym programie. :DDD Wygląda to mniej więcej jak grupka ajfoniarzy (tych z okolic pierwszego iPhone'a) wyrabiająca w sobie poczucie wyższości, bo pomimo tego, że ich telefon nie potrafi połowy tego, co konkurencja i kosztuje trzy razy tyle, to jest modny, trendi i dżezi. :D Ostatnio prowadząca podniecała się (to naprawdę adekwatne słowo)