Wpis z mikrobloga

@steemm: Mysle, ze troche wiecej obektywizmu steemm :P Chyba, ze religie Cie jakos faktycznie mocno skrzywdzily, ale to musisz mi powiedziec, bo narazie wyglada to bardzo skrajnie, a moim zdaniem skrajnosci nie sa dobre ;)
a co do zakazu religii w szkolach - pan na pewno za knp? :)


@Korwinoid: knp pasuje mi pod względami gospodarczymi, prywatnie jestem za wolnością do aborcji, posiadania broni, osunięciu religii ze sfery publicznej, wolnością decydowania z kim masz ochotę tworzyć związek
@steemm: ja akurat jestem za wolnoscia wyznania w strefie publicznej i jak ktos wyznaje bostwo latajaego potwora spaghetti to niech nosi sobie rondel na glowie, nawet w szkole, bo co to komu szkodzi? oczywiscie jesli szkola bedzie panstwowa to nie mozna zakazywac takich rzeczy, bo kloci sie to z zasada moja wolnosc konczy sie na twojej wolnosci, ale jak maja byc prywatne to wszystko zalezy od wlasciciela
@steemm: zgadza sie. jak zalatwi sie najwazniejsze sprawy to wtedy mozna sie martwic innymi #!$%@?. co do wolnosci decydowania z kim masz ochote tworzyc zwiazek - to knp nie jest nigdzie przeciwko. sluby cywilne zostana zniesione.