Wpis z mikrobloga

Witam mirki! Jeżeli ktoś z was gra w #dota2 , a na dodatek czasami odwiedza steam workshop ... to chciałem podzielić się z wami moim nowym projektem - Ethereal Voluge to bron dla Phantom Lancera, model stworzony wg mojego projektu graficznego (album) model #3d wykonał niejaki GODZY, kwestią teksturowania zajął się Deadman

Tutaj możecie zobaczyć projekt w całej okazałości wraz z podglądami... ewentualnie zagłosować jeżeli się wam podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

pozdrawiam!

#dota2 #concept #grafika #3d #gry #steam
Pobierz tanapta - Witam mirki! Jeżeli ktoś z was gra w #dota2 , a na dodatek czasami odwiedza...
źródło: comment_fWk7mYH86FHKyK4neEXHYxaK4G3MObu2.jpg
  • 7
@tanapta: Ładnie to wygląda. Przede wszystkim super projekty 2D ;) Aż chciałoby się odpalić program i zacząć robić jeden z nich ;P

W czym robiony sam model i czym się go potem wrzuca do gry?_
@sirgorn dzieki wielkie :) szczerze to ... nie za bardzo wiem w czym robione 3d ponieważ bardzo mało wiem na temat pracy tej "drugiej" osoby. Zazwyczaj takie itemy są tworzone w Zbrush + ewentualny dodatkowy soft w postaci Blender'a/3ds Max/maya itp... 3d nie mój konik.
@tanapta: A robiłeś też tekstury, czy tylko concepty? Czy tym już zajmował się grafik od 3D? :)

W zbrushu? Program raczej mi się kojarzy z tworzeniem postaci, ale ok ;)