Wpis z mikrobloga

Pamiętacie taką grę logiczną Chromatron? #gimbynieznajo

Była to inspiracja do zrobienia mojej gry - Prelogate. Też logicznej, też z laserami ale rozbudowaną o bramki logiczne i 'kroki' wymagane do ukończenia poziomu :) Teraz walczę o Steam Greenlight.

Pomożecie ( ͡º ͜ʖ͡º)?

http://www.wykop.pl/link/2067526/pomozecie-mojej-grze-logicznej-na-steam-greenlight/

#tworczoscwlasna #gry #steam #gryindie #mikroreklama #greenlight
Pobierz blamedrop - Pamiętacie taką grę logiczną Chromatron? #gimbynieznajo

Była to inspirac...
źródło: comment_n4t3nj1wz9zrgQuhh2cFKwTDmJYNA6yO.jpg
  • 23
@blamedrop: patrzę na demówkę i już w samouczku jedna uwaga- dlaczego scrollowanie tekstu w okienko samouczka powoduje przybliżanie/oddalanie widoku? moim zdaniem jak mam myszkę na tekście, to nie powinno to wpływać na grę. strasznie to wkurzające jest :P
@Galvay: Eh, to prawda z tym przewijaniem, Unity jest trochę drewniany pod względem UI (ma wyjść nowe UI tego lata chyba). Zostawiłem suwak.

Co do drugiego, dodam tę opcję w pierwszej aktualizacji (może ten albo następny tydzień) bo już o tym problemie słyszałem. A wracając jeszcze do pierwszego - skalowanie wysokości tych okienek wraz z rozdzielczością też dodam by zniwelować potrzebę przewijania ;)
@blamedrop: No i #!$%@? się gra na taczpadzie bo trzeba klikać na klawiaturze a teraz większość ma tą zajebistą opcję, że jak pacasz kalwiaturę to wyłacza tacza. Więcej pomarudze jak posprzątam biurko na tyle, że zmieszczę myszkę