Wpis z mikrobloga

Twierdź że jesteś świadomym wyborcą


Hejtuj majnstrimowe partie polityczne bo mówią jedno robią drugie


hehe krul jest super i masakruje lewaków


po kilku tygodniach zmień poglady


hurrr durr korwin zly bo nie zna sie na klimatologii i globalnym ociepleniu i złe rzeczy mowi o Ukrainie


hehe no to PełO lepsze bo hehe chociaż dobrze się prezentują

Tak dziś widzę 50% wpisów w tagu #polityka #jkm #knp. Większość z was nie odróżnia poglądów polityka od programu danej partii i tym samym Korwin jest dla was świrem "no bo hurr dur żołnierze wyklęci i Ukraina to złe porównanie" a nie koncentrujecie się (lub w ogole nie znacie) programu wyborczego KNP. Z kolei to co zawsze mówili politycy z głównych partii trafiało do ludzi bo o dupie maryni sobie pogadali do kamer hehe, a program? No to tam gdzieś na naszej stronie internetowej za 20 melonów macie 157 stron do przeczytania to sobie ogarniecie jak już nas wybierzecie hehe.

#oswiadczeniezdupy #korwin #przemyslenia
  • 17
@Velati: Ciężko mi odpowiedzieć, ze względu na to że znam tylko "powierzchownie" sytuacje na Ukrainie. Nie popieram obecnych wypowiedzi Korwina, bo podobnie do "dowodu na wiedzę Hitlera o holokauście" takie wypowiedzi pomimo jakiegoś logicznego sensu nie wpływają dobrze na jego wizerunek.

Korwin to publicysta, myślę że sporo interesuje się historią i ma własne poglądy na ten temat (wiadomo jak traktuje komunistów - więc gadki że jest rosyjskim pionkiem troche mnie śmieszą).
ja z Krymem się zgadzam ale teraz piszemy o czym innym.


@Velati: Też uważam że w ogóle nie powinno go to interesować. Sam mówił zdaje się że Polska powinna zająć sie przede wszystkim swoimi problemami. Tylko w moim mniemaniu Krul ma rozdwojenie jaźni - jako polityk wypowiada się tak, a jako publicysta inaczej (nie chodzi mi że przeczy sobie, bądź kłamie - zwyczajnie zapomina chyba że jego "publicystyczne" teksty mogą zostać
@MajkiFajki: Ok, zastosuję się do Twoich genialnych rad. Zacznem myśleć i kupiem internety. Ciekawe, że Korwin w Polsce wysyłałby czołgi na demonstrantów a tam przecież walczą o wolność, to chyba czołgów nie warto słać?
@Velati: może nie w temacie do końca ale ogólnie #!$%@? na wschodzie oznacza spokój u nas... więc zasadniczo każda wojna w bloku wschodnim jest w naszym interesie. Jak Tamerlan zaruchiwał księstwa rusińskie to powstawała potęga Rzeczpospolitej.
@MajkiFajki: no nie ruskie, bo ruskie akurat nie stanowią tam większości. I separatysci mają nikłe wsparcie ludności, chyba bardziej wsparcie Rosji i ich najemników.

I oczywiście ze Korwin by się wpieprzal gdyby jakiś region łamał prawo centralne i chcial odłączenia

@Nero12: raczej w naszym interesie jest silna ukraina z pro polskim rządem
ma Polska w popieraniu (choćby tylko słowem) terrorystów ze wschodniej Ukrainy?


@Velati: Są nastawieni antymajdanowsko, a więc będą się kłócić z banderowcami, jeśli Ukraina dalej jest neobanderowska to im słabsza będzie tym będzie mniejszym zagrożeniem dla nas, poza tym oni chwycili broń po tym jak Majdan przegonił prezydenta z legalnych wyborów, więc sami sobie są winni rozruchów na wschodzie, przeprowadzili pucz w stolicy, nie przewidzieli co może się stać na prowincji.
Jak Tamerlan zaruchiwał księstwa rusińskie to powstawała potęga Rzeczpospolitej.


@Nero12: Wtedy to już było dawno po potędze księstw rusińskich, a generalnie to Tamerlan lał chyba Litwę, potęgą Rzeczpospolitej powstała po tym jak Niemcy były rozbite po średniowieczu, zyskaliśmy dostęp do morza i mogliśmy przez to eksportować własne produkty, przy okazji ominęła nas czarna śmierć oraz wojny na własnym terenie w XV wieku co było chyba ewenementem w Europie, Czechy zostały dosłownie