Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że tak długo nie dawałem znaku życia, ale miałem naprawdę szalony dzień.

Wstałem o 4 na wschód słońca, ciemno wszędzie, wilgotno i mocno zachmurzone niebo. Stwierdziłem, że słońca nie będzie, ale przejdę się na plażę dla samej zaspanej miny mojej drugiej połówki.

Traf chciał, że słońce wzeszło idealnie w przerwie między chmurami. No to szybko zacząłem udawać ustawianie samowyzwalacza. Przytuliłem się do niej jak do zdjęcia, poczym uklęknąłem.

Jej pierwsza reakcja "poważnie?". Po przytaknięciu tak ją zamurowało, że nie dała rady odpowiedzieć "tak" tylko machała głową na zgodę :D

Potem pojechaliśmy do wesołego miasteczka wyszaleć się jak dziesięciolatki, zrobiliśmy bardzo długi spacer wzdłuż plaży i na koniec dnia "łapaliśmy" fale w naszym mroźnym Bałtyku :)

Zdjęcie jako dowód :D

@Dafcio: @bunny_: @tobiasty: @Kiro: @Grazyna_: @ryo1987: @07zglosSie: @Kotastrofa: @Smoky664: @labtec421: @vokus: @PokretloOdKaloryfera: @mrcs: @remixs: @MekaS: @toffik21:

#coolstory #oswiadczajsiezwykopem
Pobierz mustek36 - Przepraszam, że tak długo nie dawałem znaku życia, ale miałem naprawdę sza...
źródło: comment_shN2kqtVD2uLAJzBR1rOFT7QGol4La2t.jpg
  • 57