Wpis z mikrobloga

@beroslaw: Wiesz, wiem akurat o tym aż zbyt wiele, bo około tego robię. Pójście w stronę oczekiwania pochwał i cieszenie się nimi - prowadzi do stagnacji. Więc #!$%@? zdanie innych, dojdź do takiego poziomu, że prezentując coś, ktoś ci zwyczajnie nie odpowie, bo go zatka. Wtedy będziesz mógł przystanąć, ale tylko na chwilę :P Nie patrz na innych i ich zdanie, bo z własnego doświadczenia wiem, że to niszczy w obie
@vivo: Masz absolutną racje tyle że u mnie to działa bardzo motywująco.#!$%@? się napracować i potem kupa. A tak przynajmniej wiesz że było choć trochę warto. Zatrzymać się nie zatrzymam bo za dużo wyrzeczeń mnie to wszystko kosztowało.Teraz przynajmniej mogę naparzać to co chcę bo to u góry musiałem.
@beroslaw: Wiem o czym mówisz ;) Potrzeba trochę połechtania ego, żeby mieć dalej to kopyto. Tylko już mając pewien poziom (sam ocenisz kiedy ten ów poziom osiągniesz), trzeba przejść na tryb - ja prezentuję, a ty podziwiaj i "nie chwal mnie cwelu, wiem, że to jest zajebiste" - polecam ten stan. Wiele lat mi to zabrało, ale dzięki temu mam klientów, bo jestem pewien tego co robię i tego tobie też
@vivo: Czy osiągnę kiedyś ten poziom.Nie przyjmuje innej opcji ale myślę że jeśli nawet to i tak nie ma #!$%@? na maryche. Temat jest zbyt rozległy aby stanąć w miejscu jak np Rashid ze swoimi krzywymi wzorowanymi na kształcie własnych uszu.Pewność siebie - masz racje na tym ostatnio poległem.I już sie nie dam w to wrobić po raz kolejny.
@beroslaw: Ładne, poprawne. Nadal zbyt sterylne, bo w ułamek sekundy czuć, że to render. W ogóle to nie przepadam za takimi suchymi wizkami, bez umocowania w otoczeniu, by przedstawić orientacyjną skalę i rzeczywiste oświetlenie z fakturą materiału. Fajne masz podejście.

Live long and prosper!
@pumpkinguy: Zgodze się.Masz racje. Nie bede się tłumaczył czemu tak a nie inaczej bo na to weszło wiele składowych.Jedno co powiem to to że albo całe otoczenie albo nic. W tym wypadku składowe zmusiły do nic.