Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy. Wszystko zgodnie z planem. Zrobiłem 21,1 km w 6 godzin (pierwszy etap Głównego Szlaku Beskidzkiego). Dotarłem do schroniska PTTK "Na Stożku". Niezbyt przyjazne. Biorą aż 35 zł za nocleg w 8-osobowym pokoju. Przynajmniej jestem w nim sam. Z powodu ceny nie zaszalałem w bufecie i #!$%@?ąłem sobie tylko zapieksa za 7,5 złota. Nogi już przestały boleć, czuję otarcia po plecaku (o dziwo nie po nowych butach). Strasznie piździ, choć za dnia była parówa, pot lał się po mnie niczym woda w Siklawie. Ogólnie przeżywam rozdarcie, z jednej strony krzyczy Piotr-domator, z drugiej Piotr-podróżnik. Co za posrana sprzeczność. Zmieniłem plan wędrówki. Trasę chcę zrobić w 17 dni, bo prędko mi do kochanej Cioci w Krośnie. Oby nie było to mą zgubą. Jutro planuję zrobić 41 km, wyjdzie w trasie, czy się uda. Jak patrze na te dalekie góry, wśród których biegnie mój szlak to nogi mi się uginają. Z drugiej strony za plecami daleko mam już szczyty, które zaliczyłem... Kończę, bo czuję wiatr w nogach, bo tylko na dworzu dobrze chodzi net. #gsb #gory #podroze
Pobierz piotrass007 - Czołem Mirasy. Wszystko zgodnie z planem. Zrobiłem 21,1 km w 6 godzin (...
źródło: comment_2NYu1MMCSqaqxq3eeAs2KdG5Coe5AtWS.jpg
  • 23
@piotrass007: fajnie, że zdecydowałeś się opisywać podróż. Plusik i czekam na więcej. Może załóż własny tag żeby można było śledzić :) pozdro i życzę tego co się życzy przy takich wyprawach
@piotrass007: może załóż własny tag, ogólnie sam wybrałbym się na taką podróż nie wiem jak by to było z kondycją ale myślę że parę tygodni przygotowań i dałbym radę trochę Ci zazdroszczę, czekamy na więcej zdjęć, jeśli chodzi o cenę za nocleg w schronisku to rzeczywiście chyba oszaleli za 35zł w 8-osobowym pokoju to lekka przesada takie ceny są na prywatnych stancjach z pościelą dostępem do łazienki jest wifi i dostęp
@piotrass007:

Jutro do Węgierskiej Górki czy do Słowianki? Mniemam, że do pierwszej, nie pamiętam dokładnie kilometrażu. Słowiankę bardzo dobrze wspominam, oglądałem tam samotnie finał ostatniego Euro :)
@piotrass007: stożek to najgorsze schronisko jak szedłem (głównym do Babiej Góry). Drogo, a jak byłem to w pokoju komplet i strasznie ciasno. Najlepiej wspominam Rysiankę. Tanio, widok nieziemski i dobre jedzenie.

Kiedyś muszę dokończyć tę trasę, bo jest naprawdę ładna.

Powodzenia na szlaku.
@piotrass007: Ciesz się, że cię burza nie złapała, były niezłe jajca z pogodą przez cały tydzień, w niedzielę dostałem niezły wycisk. Wołaj mnie też jak dasz rady, powodzenia.