Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich plusujących i komentujących mój wpis o wylocie do Tajlandii. Wszystkie wpisy na ten temat będą pod tagami: #szwagierpodrozuje i #szwagierwtajlandii

Nastąpiły małe zmiany w planach na miejscu, mianowicie odpuściłem wycieczkę do Kuala Lumpur, a zamiast niej lecę na jedną noc do 5* na Phuket, poza tym do listy do odwiedzenia doszedł park narodowy Khao Sam Roi Yot (jedna z jego atrakcji na zdjęciu). Druga zmiana to zmiana hotelu z Montien Riverside na Siam Society Hotel&Resort. Daty pozostają takie same, zaopatrzyłem się już w GoPro, więc relacja będzie pełna.

tl;dr


C.....r - Wołam wszystkich plusujących i komentujących mój wpis o wylocie do Tajlandi...

źródło: comment_DQyQIqsaHbtTEe5segewcL6lhZevVCyP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@BlackPoison: Mam na 10 dni wykupione noclegi w Bangkoku, ale pewnie nie każdej nocy zostanę w nim, trzeciej nocy lecę na wyspę Phuket (opanowana głównie przez rosyjskich bogaczy), bo dorwałem bardzo tanio świetny hotel (pic related- Phuket Panwa Beachfront: http://www.hotels.com/hotel/details.html?hotelId=408305&tab=description&rffrid=eml.hcom.US.430.00.2014.08.19.src00.00.00.0000.0000.00.0000&intlid=Body_HotelImage_H839.008.001_H1099.000.000_H1121.001.003). A do tego na miejscu postaram się poszlajać po małych wysepkach i miejscach gdzie raczej turyści się nie zaciągają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Dopiero zauważyłem że
C.....r - @BlackPoison: Mam na 10 dni wykupione noclegi w Bangkoku, ale pewnie nie ka...

źródło: comment_yztHWKxCUbo7tmH2cIEeS6Dg9XLYXnIq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz