Wpis z mikrobloga

#coolstory #bank #truestory #gorzkiezale #pkobp

Wstęp


22.08 dostałam kartę płatniczą. Tego samego dnia CHCIAŁAM zalogować się na ipko, żeby ustawić PIN do karty. Niestety nie


wyszło -> http://www.wykop.pl/wpis/9187724/banki-truestory-gorzkiezale-jestemzla-pkobp-ipko-w/


W poniedziałek 25.08 dostałam nowe hasło do logowania, ustawiłam pin - wszystko hasało. We wtorek odblokowałam kartę


wypłatą w bankomacie.


W środę chciałam zapłacić dotykowo za zakupy. Informacja "karta uszkodzona". Poszło paskiem magnetycznym.

Wczoraj na zakupach też nigdzie mi czipa nie czytało z karty, wszystko paskiem magnetycznym. Dzisiaj rano bankomat odmówił współpracy.

Udałam się, wiec do placówki banku. Poczekałam sobie godzinę. Idę do stanowiska.

-Dzień dobry, mam zepsutą kartę (tutaj opowieść jak wyżej o tych płatnościach)

-Ale to może bankomat był dzisiaj zepsuty?

-A wczoraj wszystkie terminale w sklepach?

-Hm... A MOŻE ŹLE PANI PIN WPISYWAŁA?!

-Jak mam wpisać PIN jak mówię Pani, że dostaję komunikat, że karta jest uszkodzona?!

-Niemożliwe!

Więc wywlokłam Panią zza biurka do bankomatu firmowego i ojej! Faktycznie miałam rację - karta nie działa.

Zadowolona wróciłam, że wyda dyspozycję na wydanie duplikatu i do piątku będzie nowa karta. ALE NIE. W banku co najwyżej może mi dzisiaj zablokować kartę. A jutro mogę przyjść i wydać dyspozycję o wydanie nowej karty. Nie, nie mogę jutro bo pracuję od 8 do 19. Nie, w środę też nie. No to musi Pani zadzwonić na infolinię oni to jednym kliknięciem zrobią. Tutaj ma Pani numer na karteczce.

Wróciłam do domu. Dzwonię. NIE MA TAKIEGO NUMERU.
  • 6
@Wight: Tru. Jeszcze jeden problem i na pewno im podziękuję. Bo to jakaś kpina jest, żeby w ciągu 2 tygodni od założenia konta mieć tyle problemów.

Niby rodzice tam mają konto tyle lat i żadnych problem, a tu jakaś kumulacja. :x
@biuna: Problem z zamknięciem pojawia się dopiero gdy trzeba w pracy poinformować o zmianie numeru konta i nie ma szans żeby kolejna wypłata weszła już na nowe konto.
@Wight: Akurat o tyle szczęśliwe jest w mojej sytuacji, że po wypłatę chodzę sama do księgowości.:) Więc chociaż TEN problem mnie nie dotyczy.:D