Wpis z mikrobloga

Nie znam zawodów ex games, ale jeżeli chodzi o X-games


@leworwel: No właśnie, nie znasz. Zawody dra instruktorów i nie było transmisji, ale sponsoerem był redbull, a ja wygrałem świetną deskę, która nawet jest na zdjęciu.
@leworwel: Nie, bo były techniczne i oceniana była technika, a nie szybkość zjazdu. Jeden TOPR-owiec, ale to mu przyznam, że zjechał perfekcyjnie, zajął pierwsze miejsce, a ja popełniłem drobny błąd i drugie.
@SamiecAlfa: ale gdzie i kiedy się odbywały, gdzie mogę coś o tym poczytać, bo mnie to ciekawi? No i wiadomo, o takich rzeczach najlepiej się słucha z pierwszej ręki, w tym wypadku zdobywcy drugiego miejsca.
@SamiecAlfa: dziwne. Generalnie jak Red Bull coś organizuje to raczej dbają o to, żeby było o tym głośno. A tutaj cisza, nawet na stronie Red Bulla nie umiem znaleźć słowa o zawodach dla instruktorów. A szkoda, bo ciekawi mnie to :/
Generalnie jak Red Bull coś organizuje


@leworwel: Jak sponsoruje, bo TOPR nie ma takich pieniędzy. Nie było tego w telewizji, bo nie chodziło o triki, tylko technikę. Jeden ratownik mnie pobił, chociaż na co dzień jeździ na nartach, ale ja porażkę przyjmuję z godnością – był lepszy i tyle.