Wpis z mikrobloga

@cocojambo210: zrobiłam sobie przerwę od życia, posprzątałam je z nieszczerych przyjaciół, chłopaków męskich prostytutek, studiów które męczą, używek, jakichkolwiek leków. Zrobiłam sobie kilkuletnie SPA dla ciała i psychiki xdd
Teraz obiektywnie mam mniej wszystkiego ale mam też nad wszystkim kontrolę i dopiero teraz mogę sobie pomału dorzucać odpowiedzialności wiedząc że tym razem nie dam dupy
  • Odpowiedz
@Berbeluszka: też jestem w trakcie przerwy ale wydaje mi się, że mi ona nie służy, podejrzewam magik w najbliższych 3 latach, czym zastąpiłaś studia??
  • Odpowiedz
@MshL: Mógłbyś sprecyzować pytanie z tymi studiami? Zastąpić na jakiej płaszczyźnie życia? W sensie co zrobiłam z wolnym czasem czy jak inaczej postanowiłam się zająć swoją edukacją czy jak?
  • Odpowiedz
@Berbeluszka: no rzuciłaś studia więc strzelam, że poszłaś sobie do pracy, a może zaczęłaś się uczyć czegoś we własnym zakresie, pytam bo potrzebuje inspiracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MshL: nie no ja jestem stara XD w 2018 poszłam na staż i po stażu już na etacik, także ja pracuję cały czas.
Na pewno zaczęłam cisnąć języki pod certyfikaty a jeśli chodzi o studia to wróciłam do czytania książek/gazet o matmie bo to ją kocham a nie informatykę i te studia to był błąd. Staram się też ogólnie rozruszać głowę, jakieś szachy inne śmieci, bo mam wrażenie że antydepresanty bardzo
  • Odpowiedz