Wpis z mikrobloga

Nie chce rozpoczynać gównoburzy ale nie wiem co wszyscy widzą w tej #fifa15. Odpaliłem demko na #ps3 (wiem wiem, na starych generacjach jest trochę okrojona) zagrałem 3 mecze i odpaliłem #pes14 bo mi się znudziła.

Oczywiście na plus jest cała oprawa gry (Konami mogłoby się uczyć) ale sam gameplay jakiś taki bez smaku. Jeśli chodzi o grę kanapową z kumplami przy piwku to fifa moim zdaniem jest beznadziejna - brak jakichkolwiek emocji, oskryptowana a co za tym idzie przewidywalna do bólu.

#konsole #fifa #pes
  • 12
@Shady: animacje w PESie są bardzo dziwne, bramkarze w ogóle nie bronią, licencji na drużyny mocno brakuje (chociaż to można naprawić wgrywając mody), a tryb online to w porównaniu z fifą smutny żart. Fifa ma swoje wady, czasem nawet poważne, ale mimo wszystko jest dużo lepsza od pesa. Fifa 15 na PC i nowe konsole jeszcze bardziej ucieknie PESowi moim zdaniem (o ile EA czegoś strasznie nie #!$%@?).
W sumie w fife 14 nie grałem bo mam 13 a online i tak nie gram zbyt często ale imho pes 14 jest lepszą grą od fify 13, a zakładam że w 14 zmiany są kosmetyczne. Pes mimo początkowych wad teraz daje mi więcej satysfakcji z gry.
@Hermes0017: ja tam podałem doświadczenia moje i moich znajomych. oczywiście z licencjami i multi jest lipa w pesie ale do kanapowego grania dla mnie jest idealna. Np. kiedy gramy w fifę to kończymy po 2-4 meczach bo się nudzi strasznie. W pesa możemy grać i 10 pod rząd i nadal chce się wiecej no i przede wszystkim emocje dużo większe. Dlaczego tak jest? _nie mam pojęcia ( ͡° ͜ʖ