Wpis z mikrobloga

Siemaneczko Mirki, zostało mi 6 pocztówek z Chicago. Wyślę je jutro. (prawdopodobnie)

Jako, że sama lubię otrzymywać pocztówki, proponuję wymianę. Pocztówka z Chicago w zamian za pocztówkę z Twojego miasta. Bądź jakąkolwiek inną (tylko nie kotki, ani pieski. preferuję świnki i krówki).

Cztery pocztówki na wymianę - zgłaszajcie się z komentarzach. Kto pierwszy ten lepszy.

Dwie bezinteresowne pocztówki wylosuję pośród osób, które zaplusujo ten wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jako, że jestem w innej strefie czasowej i mam napięty grafik, ustalam co następuje: losowanie dwóch pocztówek odbędzie się dziś o godzinie 23:30 na mój czas. Teraz mam 15:00.

#losowanie #losujo troche #rozdajo troche #wymieniajo #pocztowki #chicagoboners

I focia, coby miło było.
Pobierz fvck - Siemaneczko Mirki, zostało mi 6 pocztówek z Chicago. Wyślę je jutro. (prawdopo...
źródło: comment_IA2KBAHHAsVBMKwDKdsxi8NPG0E3XsVe.jpg
  • 32
@fvck: Serio tam byłaś? Jak tam ogólnie jest? Praca, życie, rozrywki? Nie brak człowiekowi, na przykład lasów? Faktycznie tam tak tłoczno, zewsząd samochody, spaliny, tłok, ludzie?
@Zielony34: To bym musialam wywód napisać. Co kto lubi, mi się podoba. Jak przeprowadzę się tu na stałe, to będę wiedziała, czego brakuje. Jeśli chodzi o rozrywki, to na to nie można narzekać, na pracę i zarobki też. Samochody zewsząd, co za tym idzie i spaliny. Tłok, ludzie. Zależy gdzie i w jakim sezonie.