Wpis z mikrobloga

Czy wszyscy na telefonie za 4zł mają status "Under Review", czy tylko ja tak mam bo byłem głupi i kilka godzin po telefonie wziąłem sobie 3 razy karty 32GB, na których też mam "Under Review" (ale na poprzedniej 64 i wszystkich innych zamówieniach wszystko okej)

#telefonza4zlzwish #wish
  • 12
@ma4cin1101: Tak, wtedy jak pisałem na fraudowego maila to mi odblokowali, wszystko wróciło do poprzednich statusów, nawet telefon, ale dzisiaj telefon znowu under review, chociaż telefony i inne rzeczy z bugu dywanowego to masowa akcja a nie blokada konta.
@FastManPL: co dokładnie im napisałeś i jak długo czekałeś na odblokowanie? Ja już wolałbym nie brać nic obniżanego bugiem, ale niech w ogóle wysyłająxd

Swoją drogą, buga wykorzystałem tylko do pendrive na innym koncie, gdzie status to "preparing to ship" czy coś podobnego:D
@ma4cin1101: No że mam na koncie fraud detection, proszę o odblokowanie bo nie wiem o co chodzi i screen wyciągu z mojej karty że to moja karta i wiem o tych zakupach. Ale to się tyczy komunikatu Fraud Detection za którym szły statusy "under review" a samo under review jak jest a konto normalnie działa i można kupować nowe rzeczy to raczej nic nie zrobisz.