Wpis z mikrobloga

@blinkin: Ciekawe jak z wydajnoscia i kreatywnoscia naszych mozgow. Kit z narzedziami jakie zostana zrobione, to nie to nas ogranicza w tworzeniu ladnych rzeczy.
@krisip: a na surface nie masz przypadkiem prawie normalnego windowsa ? więc na windowsphone to też nie będzie? + na androida tez nie będzie, ale oczywiście hejt na ios musi być :P
@krisip: No dobrze, ale czemu porównujesz windowsa do ios? + Gdzie wyczytałeś info że to będzie tylko na windowsa oraz że photoshop nie jest już wspierany na macu?
@limpak: windowsphona do iosa porownuje i ich peryspektywy rozwoju. Ios nie dosc ze jest juz w tyle za androidem od lat to wyraznie zaczyna takze zostawac w tyle za windowsphonem. Jest to prezentacja systemu windows10 - wiec na logike - bedzie to dostepne dla windowsa a nie iosa :) A co to photoshopa na macu to zobacz sobie wersje na windowsa i porownaj. Wersja na maca jest co raz mocniej okrajana
@krisip: Nie zostaje za windowsphonem bo windowsphona nie będzie :) Jakie skutki będą wrzucenia windowsa (i tak to nie będzie pełnoprawny windows tylko okrojony) ? Trzeba dać mocniejszy procesor i więcej ramu... a co będzie skutkiem tego? Większy pobór prądu. Coś za coś.

Nie można mówić, że IOS jest w tyle za Androidem, bo co, bo Android miał wcześniej jakieś widgety czy inne klawiatury (których osobiście nigdy nie używałem). Co z
@limpak: Cóż... Odpowiem Ci jednym zdaniem-#!$%@? z ciebie muzyk bo z takich co muzykę z laptopa puszczają w świecie djow sie śmieją. Muzykę to się mixuje na konsoli, vestax mowi ci to cos? Pewnie nie. Do ciebie jakość jest tam gdzie dla mnie poziom ginnazjalisty puszczający muzykę z komputera na szkolnej dicho rotfl. Apple ci wmowilo ze robi dobry sprzęt muzyczny podczas gdy w środku macbooka siedzi karta dzwiekowa za pól
@krisip: Czytaj ze zrozumieniem, proszę. Mówiłem o aplikacjach na IOS dla muzyków. Np. Podłączasz kontroler MIDI i grasz ( tak z grubsza, nie bede Ci tłumaczyć, bo nie chce sie ośmieszać) :) tak nadal twierdź, że chodzi mi o jakość dźwięku, dobre sobie, widać, że w ogóle nie siedzisz w temacie a się wypowiadasz, tak więc wytłumaczę Ci i idę stąd, a Ty idź spać bo pewnie masz jutro szkołę. Muzycy
@limpak: Cóż... Muzycy nie puszczają muzyki z komputera. Tyle w temacie. Kontroler midi... Buahahah... Faktycznie do kotleta grającym muzykiem chyba jesteś na weselach. A szkoły skończyłem jak tacy jak ty jeszcze w workach u ojca byli.
@krisip: jakoś Photoshop i praktycznie cały pakiet Adobe śmiga bardzo dobrze na osx a jak się lubi ten system to workflow pozwala na na naprawdę płynna prace. Nie mówię nawet o programach typu fotostation które działają o wiele sprawniej niż na windows.
vestax


@krisip: Tak, nie wiedziałem co to, szybkie google (polecam stronę) i tak to jest kontroler MIDI, ale chyba nie muszę znać każdego urządzenia, ja wiem, że Ty wszystkie umysły postradałeś i jesteś we wszystkim ekspertem :)
@limpak: No widzisz... Kiedys dj obslugiwal go i rozkręcal imprezę bez podlaczania go do laptopa który robi za niego to co on sam chcąc nazywać muzykiem siebie a nie komputer powinien robić. Ale co ty tam wiesz... Obecnie robi sie dla szpanerow sprzęt z którego targamy lacha no ale cóż, pieniądz nie śmierdzi i skoro nie na muzykach to na pryszczatych amatorach kasę sie zarabia... No bo skoro uwierzyli w ściemę
@krisip: gościu ty mówisz o jakichś gównoskreczerach co się jarają vestaxem, seratem, traktorem i innymi bieda sprzętami do djingu który to djing potrafi już w dzisiejszych czasach robić się sam. automat to robi. Natomiast @limpak mówi o tworzeniu muzyki, o syntezatorach i iosie jako systamie do tworzenia muzyki. Obecnie prawie każdy liczący się muzyk dodaje do swojego setupu ipada bo narzędzi jakie tam są nie uświadczysz na żadnym innym systemie a
@ewolucja_myszowatych: Tworzeniu muzyki ktora pozniej puści z laptopa bo nic sam zmixowac nie potrafi ani zagrać? A djing jak uwazasz ze robi siw sam to chyba jesteś na etapie umcyk umcyk dicho we wsi. Użyj googla i wygoogluj sobie kawałki kod koala