Wpis z mikrobloga

Widzieliście to? Ja jestem pod wrażeniem. Fajnie, że ktoś ze sztabu KNP wpadł na pomysł reklam na autobusach. Mam nadzieję, że to przełoży się na wynik wyborczy. Pomysł oryginalny, ale ciekawe ile autobusów ma tę reklamę i na jakich liniach. W Warszawie jakoś nieszczególnie widać reklamy wyborcze innych komitetów (chyba, że jeszcze dopiero zaczną się afiszować...)

#korwin #knp #nowaprawica #jkm #mza #warszawa #autobusyboners
Pobierz A.....o - Widzieliście to? Ja jestem pod wrażeniem. Fajnie, że ktoś ze sztabu KNP wpa...
źródło: comment_4hRFDbp8pFai5yLFQWKiQgR3v7GNQu4E.jpg
  • 8
@Axelio: zacznie się wszystko gdzieś za dwa tygodnie pewnie, ale te wybory to nie do parlamentu, więc nie ma tych plakatów tak wiele znów. Przynajmniej w mojej okolicy
@Axelio: no i co z tego? Zaśmiecanie miasta reklamami. Najgorsze że taka reklama nie ma żadnej wartości dla oglądającego. Dzięki reklamie z Media Markt chociaż wiesz w jakiej cenie są nowe laptopy... a tutaj? Łysy człowiek pragnący dojść do koryta.
@Axelio: podniecaj się radykalizmem. Za pięć lat już nie będziesz nastolatkiem i pewnie sobie pomyślisz: "ale ze mnie był wtedy radykalny debil hehe".
Widzieliście to? Ja jestem pod wrażeniem. Fajnie, że ktoś ze sztabu KNP wpadł na pomysł reklam na autobusach. Mam nadzieję, że to przełoży się na wynik wyborczy. Pomysł oryginalny, ale ciekawe ile autobusów ma tę reklamę i na jakich liniach. W Warszawie jakoś nieszczególnie widać reklamy wyborcze innych komitetów (chyba, że jeszcze dopiero zaczną się afiszować...)


@Axelio: imho - jeden z najlepszych pomysłów marketingowych KNP. zamiast bawić się w billboardy -