Wpis z mikrobloga

@Minieri: ale co cicho. W naszej "taktyce" długich podań i braku odwagi, i chęci gry kombinacyjnej stałe fragmenty to element kluczowy, dajacy proste podejście pod bramkę i jakieś zagrożenie,... a ten już przed meczem zamyka nam taką opcję wystawiając tego leszcza.
@pies_ogrodnika: Rzeczywiście wybór wykonawców stałych fragmentów ogromny.

Moim zdaniem to logiczne, trenowali, najlepiej wykonywał stałe fragmenty Grosicki, on do nich podchodził. Kto ma je wykonywać Lewandowski?

Oprócz tego nazywanie Grosickiego leszczem, jakieś uprzedzenia? Że to najlepszy z trójki skrzydłowych grających w 2meczu to chyba każdy powie.
@Kasztokles: Jak kiedykolwiek widziałes jak Błaszczykowski grał w reprezentacji na skrzydle to będziesz wiedział dlaczego Grosicki gra jak leszcz, to że jest najlepszy nie znaczy, że jest dobry. Co do wolnych to się zgadzam co do zasady, jednak ty może nic nie wiesz o nim ale Grosik to gościu który nigdzie i nigdy nie wykonywał wolnych, w Legii, w Jadze, w Turcji chyba też, i widać dlaczego. BO nie umie. Kto
@pies_ogrodnika: Wybacz ale nie widzę Krychowiaka w takiej roli. Milik raczej też, przynajmniej grając w Górniku stałych fragmentów nie wykonywał. Także argumenty słabe.

Błaszczykowski to klasa wyżej od reszty naszych skrzydłowych, myślałem, że to jasna sprawa.

Ja myślę, że ta kadra ma inny problem, choć może trochę powiązany. Nie mamy kreatywnego środka pomocy. A jak wiadomo tacy zawodnicy często wykonują stałe fragmenty, więc problem byłby rozwiązany.
@Kasztokles: No niestety nie ma tego kreatora gry do przodu... i na razie chyba trochę będzie trzeba na takiego poczekać. Z Milikiem do stałych fragmentów, po prostu uważam, że ma bardzo dobrze ułożoną lewą nogę, Krychowiak to taki ślepy strzał, bo w sumie rzeczywiście nie wiem czy udźwignąłby temat.
@pies_ogrodnika: Czy trochę poczekać, biorąc pod uwagę sposób powoływania do reprezentacji w Polsce, 3 dobre miesiące Piotrka Zielińskiego we Włoszech i ja go jak najbardziej widzę grającego w środku z Krychowiakiem. A jeszcze jest w kolejce Klich i Wolski. Problem tylko taki, że żaden nie gra...