Wpis z mikrobloga

@plutonka: Przeczytałem Twój post o programowaniu (dokładniej jego nauce).

Pracujesz jako grafik. Właśnie w tym kierunku zmierzam od jakiegoś długiego czasu, robię sobie stronki internetowe, żadna nie stoi realnie bo blokuje mnie nie znajomość css, którego nie chcę mi się uczyć zwyczajnie (żeby chociaż pociąć stronę do wordpressa).

Opowiedz mi trochę o Twojej drodze, jak wygląda praca i środowisko? Czy jak robisz rzeczy ładne (takie jak twoje, widziałem stronę) to się uda? Wiem, że to nie musi być zawsze etat.

Jestem zwyczajnie ciekawy, nigdy nie miałem kontaktu z taką osobą jak Ty.

Z góry dzięki za poświęcenie dla mnie chwili, pozdro!
  • 3
Hej,

Grafik to baaardzo ogólne określenie i tak naprawdę kryje się pod tym wiele róznych zawodów. Ja np. pracuję przy tworzeniu grafiki do gier na urządzenia mobilne, a tak konkretniej - przygotowuję grafikę do tych gier już tak, jak ma zostać wykorzystana bezpośrednio w aplikacji, natomiast nie koniecznie zajmuję się tym od strony technicznej (tutaj jest pole do popisu dla grafików technicznych, przy niektórych projektach masz jeszcze grafików koncepcyjnych itd). W samym
@plutonka: Wow, dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź. Wiele mi to wyjaśnia, zaciekawiłaś mnie jeszcze bardziej.

Będę obserwował od teraz twój profil i twoją stronę ;)

Dzięki jeszcze raz, pozdro