Wpis z mikrobloga

Niniejszym ustanawiam tag #polskikosz

Zanim zacznie sie NBA, prawdziwe emocje są w Polsce. A nawet jak sie zacznie, to też będą - przez caly sezon, a nie tylko na play-offach :). Koszykówka to kultura, rywalizacja, żywiołowa atmosfera na trybunach, ale bez chamstwa (zgadnijcie do czego piję). To nie USA, to nie Hiszpania, ale to nic - w przeciwienstwie do pilki, koszykowki na gorszym poziomie niz najlepszy nie oglada sie az tak strasznie :) Info dla #rozowepaski - w halach jest ciepło, więc można przywdziac cos lepszego niz puchowa kurtałke :)

Pod względem sportowym - na każdym meczu jest pare perełek. Sezon zapowiada się wyjątkowo ciekawie, więc "zapraszamy wszystkich do koszykarskich hal" i na mirko :)

Wczoraj we Wrocławiu zdarzyło się coś takiego. Zalujcie, jezeli Was tam nie było:

#koszykowka #kosz #sport #januszesportu #wroclaw
xavvax - Niniejszym ustanawiam tag #polskikosz 



Zanim zacznie sie NBA, prawdziwe e...
  • 7
@xavvax: Powiększenie ligi i transmisje meczów na PSN to chyba dobry ruch ze strony władz, myślę, że znajdzie sie więcej takich jak ja którzy z nba śledzili na bieżąco a TBL w ogóle ich nie ciekawiła. A ostatnio widziałem parę spotkań w tv i za dwa tygodnie planuje się wybrać na mecz. Tym bardziej, że ulgowe bilety po 8zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)