Wpis z mikrobloga

Pora na sześćdziesiątą piątą kolejkę elitarnych rozgrywek #mirkoligaps3!

--------------------------------

MIEJSCE 5

W Mordorze samochodów może i nie ma, ale coś czuję że @Nizki pokazałby lamerom jak za pomocą BAC Mono szybko dostarczyć Jedynego w otchłań Oroduiny - trofea z Driveclubu i Middle-Earth: Shadow of Mordor to potwierdzają.

Nizki po raz pierwszy melduje się na piątym miejscu, a po raz piąty widzimy go w Top 5. Normalnie występ na piątkę!

MIEJSCE 4

Psy i szopy - nie wiedziałem, że @chogi to taki zwierzolub. Cóż, za wyczyny w Sly Cooper: Thieves in Time (platyna) oraz Sleeping Dogs zostaje wyróżniony. Dodatkowo wbił 11 lvl PSN :)

To debiut chogi90 na czwartym miejscu i jego trzecia wizyta w Top 5.

MIEJSCE 3

Dawno nie zdobyłem żadnego medalu - można zaczać od brązowego, czemu nie ;) Sporo pucharków natrzepałem w Metro 2033 Redux, jak i podrasowanym Last Light.

To mój piąty brąz, dziewiąty medal i dziewiętnasty raz w Top 5.

MIEJSCE 2

Nie ma to jak samochody, kowboje i zombie - tak wyglądał tydzień @Radosz86, który machnął platynę w Red Dead Redemption oraz dodał puchary z Need for Speed: Most Wanted oraz Dead Island do swojej kolekcji.

Radosz86 po raz siódmy zdobywa srebro - jest to jego czternasty medal. Po raz dziewiętnasty zostaje członkiem Top 5.

MIEJSCE 1

Dawno, dawno temu, w początkach rozgrywek ten zawodnik zdobył parę razy złoto, by następnie usunąć się w cień - teraz z pucharami wprost z Middle-Earth: Shadow of Mordor, Diablo III: Reaper of Souls i inFamous First Light @Vegan powraca na szczyt! Gratulacje!

To już czwarte złoto dla Veganik (poprzednio #10, #13, #14), jego dziewiąty medal i dwunasty raz w Top 5.

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14:

18 - Radosz86

11 - sewciuo

10 - ReeGall & Veganik

7 - NilhiR & Sadoslav

6 - magdaknapik

5 - PanKawa & arnold87pl & Ziomano

4 - Nizki & chogi90

3 - foksami

1 - MiSzCzU90

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 01:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @JazzBlurr @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan @baNicja @supremin1

#mirkoligaps3wyniki
Pobierz
źródło: comment_cI1TY6x0tsjoWQ9V29nyRiKLcjhIdyjI.jpg
  • 7