Wpis z mikrobloga

Ludzie powoli wpadają w paranoje ... Wpadają ze skrajności w skrajność, jakis czas temu siedzimy we 4 osoby na pitcy, pijemy piwko, ja małe jedno bo prowadzę, po konsumpcji wielkiej pitcy i około 2 godzinach dwa rozowepaski nie chciały wsiadać do auta bo " TY PIŁEŚ ", ludzie bez przesady .... U przeciętnego faceta całe 2 piwa trawione są dwie godziny (bez jedzenia) . Piwo to napój alkoholowy a nie wóda czy spirytus.

A wy co sądzicie ?

#motoryzacja #samochody #polska #pitca
  • 161
Ostatnio po imprezie poszedłem na komendę, wyszło 0.00 ale i tak nie wsiadłem do auta, bo czułem że mnie zawiewa. Według mnie już jedno piwo osłabia reakcję, wystarczy zobaczyć jak ludzie zmieniają tok rozmowy po 1-2 piwach... Piłeś to nie jedź i tyle, czasami te 0.2 sekundy wolniejszej reakcji może być bardzo ważne.
@murgal: A gdyby ktoś Ci wjechał w dupę, zadzwonił po policję i na badaniu wyszło, że masz 0,1 promila? Winny z automatu - mandat, utrata prawka i pokrycie szkód z własnej kieszeni, bo żaden ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, jak byłeś po alkoholu. Nie kumam tego. Naprawdę wolisz wypić jedno małe piwo niż na przykład colę i mieć spokój? Masz problem z alkoholem, że wyjście na miasto = picie alkoholu?