Wpis z mikrobloga

@aroaro1993: tego typu obiekty nie są budowane dla audiofili i melomanów, tylko dla inwestorów oraz pod widowiska sportowe. Wyobrażasz sobie hałas na meczu, gdyby to miało akustykę filharmonii?

Więc skoro w ogóle zadałeś to pytanie to raczej się zawiedziesz :)
@aroaro1993: byłem w Atlas Arenie na Iron Maiden, Black Sabbath, Aerosmith i Slayer i z nagłośnieniem zawsze było ok. Muza diametralnie inna niż ta na którą ty się wybierasz ale myślę że Atlas Arena da radę i tym razem. Z tego co pamiętam było kilka koncertów muzyki klasycznej/ symfonicznej więc gdyby było bardzo źle to by ich nie organizowano. Widoczność bardzo dobra z każdego miejsca. Moim zdaniem Atlas Arena to jedno
@aroaro1993: a po co?:P Jaki będzie wpływ z biletów?
A przyjedzie potem taki Megadeath, bilety rozejdą się w sekundę po ogromnych cenach a nagłośnienie takiej kapeli nie wymaga nie wiadomo, jakiej konstrukcji :)
@aroaro1993: Akustyka jest średnia, w końcu to zwykła hala sportowa. Jak Vader przed Slejerem kiedyś #!$%@?ł do pieca, to myślałem, sufit się na łeb mi zwali, taki był tam jazgot. Dużo też zależy od samych akustyków obsługujących event.