Wpis z mikrobloga

Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solgaz ma za dużo ciepła i musi się nim podzielić. Na szczęście zbliżają się Walentynki, więc będzie dobra okazja ʕʔ

O co chodzi? Już tłumaczymy:
1. Jeśli jesteś kobietą, to czytasz kolejne punkty. Jeśli jednak nie to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzu odpowiadasz na pytanie: Co chciałabyś zjeść lub ugotować w Walentynki?
3. Spośród komentujących wybierzemy 7 osób, którym wyślemy tajemniczy upominek tuż przed 14.02


_
#rozowypasek #kobiety #walentynki2015 #solgaz #bezplomienia #zadarmo #rozdajo #tylkodlakobiet
SOLGAZ - Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solga...

źródło: comment_w1GVFXOTF29PGCNzTiZQ5R5pT9hw2ESE.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Nie ma mowy :-) jeśli Walentynki... to niech niebieski gotuje :-)) Najlepiej kurczaczki w chrupiącej, pikantnej panierce, fryteczki i surówka z kiszonej kapusty do tego :-) (nie jestem wymagająca ;-)))
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: ŻODYN NIE PAMIĘTA ORZECHONA

Moim zdaniem to nie ma tak, że jakieś jedzenie jest dobre albo, że niedobre. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w jedzeniu najbardziej, powiedziałabym, że chrupkowatość. Ekhm…chrupkowatość, która pozwoliła mi cieszyć się życiem, takie naleśniki co mają chrupkie brzeżki. I co ciekawe, to właśnie takie przypadkowo przypieczone detale wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, że ketchup to
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Zjadłabym po prostu hamburgera, którego dawno temu czasami jadałam. Teraz już nigdy go nie zjem, bo nie ma miejsca w którym go robili. Bez walentynek też bym go jadła… ()
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: A jeśli ma być bardziej walentynkowo to pizzę Margheritę z Da Michele w Neapolu, która jest ponoć najlepsza na świecie, ale nie miałam okazji jej spróbować. Ale kiedyś i tak spróbuję bo musi być idealna i jest to moje małe marzenie <3
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Na Walentynki mojemu niebieskiemu i sobie zamierzam podać tradycyjne polskie dewolaje z własnoręcznie robionym masłem czosnkowym. Coś prostego i bez przekombinowywania. Po prostu coś co lubimy we dwoje i coś co nie zajmie całego dnia - zostanie więcej czasu na świętowanie:)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: zupa krem z pomidorów i pizze na cienkim cieście z rukolą, szynką parmeńską, mozzarella i parmezanem. Aż się rozmarzyłam (,)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ:

W sumie lubię gotować,
lecz mam w sobie zbyt dużo lenia....
Byłoby mi przyjemniej
z płytami bez płomienia.

Jednakże na walentynki,
gdy każdy gdzieś z sercem gania,
zjem to co zawsze mi wyjdzie
- spaghetti i lazania!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz