Wpis z mikrobloga

Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solgaz ma za dużo ciepła i musi się nim podzielić. Na szczęście zbliżają się Walentynki, więc będzie dobra okazja ʕʔ

O co chodzi? Już tłumaczymy:
1. Jeśli jesteś kobietą, to czytasz kolejne punkty. Jeśli jednak nie to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzu odpowiadasz na pytanie: Co chciałabyś zjeść lub ugotować w Walentynki?
3. Spośród komentujących wybierzemy 7 osób, którym wyślemy tajemniczy upominek tuż przed 14.02


_
#rozowypasek #kobiety #walentynki2015 #solgaz #bezplomienia #zadarmo #rozdajo #tylkodlakobiet
SOLGAZ - Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solga...

źródło: comment_w1GVFXOTF29PGCNzTiZQ5R5pT9hw2ESE.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: wypadało by coś ugotować, ale nie mam waszej płyty gazowej bez płomienia :(
No to zrobiłam bym strudel o wielu smakach...
Bo sumie strudel to fajna rzecz! Robisz ciasto i eksperymentujesz.
Albo w wersji na słodko: pieczesz jabłka/gruszki/morele/wiśnie i dodajesz cynamon i cukier, a potem polewasz pysznym sosem waniliowym, czekoladowym lub owocowym.
Albo na ostro: z kurczakiem, grzybami i warzywami lub łososiem i szpinakiem z sosem np. jogurtowo-czosnkowo-koperkowym, czosnkowym lub
Nicy - @SOLGAZ: wypadało by coś ugotować, ale nie mam waszej płyty gazowej bez płomie...

źródło: comment_nJk5DblESL9lYOomvIKXd26oLges3ye0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
1. Jeśli jesteś kobietą, to czytasz kolejne punkty. Jeśli jednak nie to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SOLGAZ: nie wiem jak przeczytałem "Jeśli jesteś idiotą", rozmyślałem o co chodzi, po chwili zdałem sobie sprawę że to moja podświadomość mówi prawdę o mnie, jestem idiotą xd
  • Odpowiedz