Wpis z mikrobloga

Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solgaz ma za dużo ciepła i musi się nim podzielić. Na szczęście zbliżają się Walentynki, więc będzie dobra okazja ʕʔ

O co chodzi? Już tłumaczymy:
1. Jeśli jesteś kobietą, to czytasz kolejne punkty. Jeśli jednak nie to scrolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzu odpowiadasz na pytanie: Co chciałabyś zjeść lub ugotować w Walentynki?
3. Spośród komentujących wybierzemy 7 osób, którym wyślemy tajemniczy upominek tuż przed 14.02


_
#rozowypasek #kobiety #walentynki2015 #solgaz #bezplomienia #zadarmo #rozdajo #tylkodlakobiet
SOLGAZ - Witamy gorąco wszystkie #rozowepaski !
Tak się złożyło, że nowa płyta Solga...

źródło: comment_w1GVFXOTF29PGCNzTiZQ5R5pT9hw2ESE.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Dostaniemy darmową płytę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo jak nie, to smuteczek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A na poważnie i konkursowo - zakładając, że mój Niebieski chciałby choć odrobinę kiedykolwiek cokolwiek coś poświętować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako danie popisowe pyszne krewetki curry z woka, z grzybami mun, kiełkami bambusa, kalafiorem, marchewką i groszkiem, podawane z małą ilością
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Walentynkowe gotowanie tylko z najlepszym pomocnikiem na świecie, czyli z moim chłopakiem :). Zrobilibyśmy pewnie pizze, on wyrobiłby ciasto, a ja dopilnowała całej reszty, bo taka współpraca w kuchni wychodzi nam najlepiej :D. Do tego może jakieś wino i kolacja idealna.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: A ja bym chciała przygotować tartę ze szpinakiem. Taką samą, jaką przygotowałam na pierwszą "poważną" kolację z moim Nietrzymryjskim...
...A którą przez przypadek wywaliłam do góry nogami świeżo po upieczeniu. Ile ja się wtedy naryczałam... :) A on i tak spróbował tego, co zostało na foremce i powiedział, że było pyszne. Zawsze docenia tę tartę. :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: nie będę oryginalna, bo w walentynki najchętniej zjadłabym... pizze:) Mój niebieski uwielbia pizze, ja również, więc myślę, że byłaby to idealna kolacja dla Nas dwojga :3 Na drugim miejscu byłyby lody z bitą śmietaną, z duuużą ilością bitej śmietany;)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Ja bym bardziej ugotowała coś dla mojego niż dla siebie. Mówil mi że chciałby zjeść kluski śląskie i do tego schabowego takiego domowego.
Dalabym do tego jeszcze jakiś ostry sos, piwko, no i miałabym najbardziej zadowolonego faceta na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz