Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Okęciu naprawdę rzadki widok. Leciał do Dubaju, ale coś się musiało stać że lądował w Warszawie. Nie pamiętam kiedy ostatnio lądował A380 w Warszawie. Foto z telefonu, wolałem zdążyć i popatrzeć.

2015-05-19 Dallas (DFW) Dubai (DXB) A388 (A6-EET) 17:15 17:59 08:00 Diverted to WAW
e.....i - Dzisiaj obudził mnie flightradar. 20 minut i byłem na lotnisku.
A380 na Ok...

źródło: comment_rgujWrL79TemW0XRp2FiM2fIzJpXlvt0.jpg

Pobierz
  • 161
@mikii77: @esati: Jest więcej informacji.

"Na Lotnisku Chopina doszło nad ranem do nieplanowanego lądowania samolotu linii Emirates, lecącego z Dallas do Dubaju. - Na pokładzie był chory mężczyzna. Zajmują się nim lekarze - wyjaśnia rzecznik warszawskiego portu. Zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

- Awaryjne lądowanie A380 Emirates na Okęciu. Przy samolocie służby medyczne - napisał na Kontakt 24 Emiljo. Przysłał też zdjęcia.

- O godz. 5.45 samolot wylądował na naszym
ze względu na zapachną toaletę ;-)


@TheMan: To normalna procedura? Pytam, bo nie wiem i się nie zastanawiałem. Na logikę powinna być normalna i niezależna od linii lotniczej. Jak wygląda praktyka? Przecież gdyby było obowiązkowe lądowanie, jak się przepchać nie da :-), to byłby to dość prosty i trudny do wykrycia sposób na wymuszenie lądowania. W sensie trudny do wykrycia, o ile nie ma kolejki do toalety i ludzie jeden po