Wpis z mikrobloga

Pytanie do homofobów. Powiedzcie mi, skąd bierze się wasza nienawiść? To jest bardzo interesujący temat do dyskusji. Segregowanie ludzi ze względu na orientację jest tak samo żałosne jak rasizm. Napiszę tu też, że nie jestem gejem, bo to może nie być oczywiste. #lgbt
  • 105
  • Odpowiedz
@Keffiro: pisałem na kiblu sorry za słabe wyjaśnienie. Wymóg społeczeństwa. Wiesz np ja w wieku #przedszkolbaza i #podstabaza nie lubiłem dziewczyn i mnie #!$%@?ły jak większość chlopaków w tym wieku i wzajemnie . Więc dopuszczając do tego świadomość, że ktoś może mieć dwóch ojców/dwie matki, część z tych dzieci pozornie nieświadomie by zaczęła być homoseksualistami
  • Odpowiedz
@looklikelance:

czasami tylko słowom nadaje sie nowe znaczenie, ale nic nie bierze sie z nikąð


No do tego dążę przecież. Człon -fobia w szerszym znaczeniu określiłbym jako niechęć czy nieuzasadnioną wrogość, tak samo jak „chód” w szerszym znaczeniu to jakikolwiek ruch.

z nikąð


Pozdrawiam użytkownika wolnego oprogramowania :)
  • Odpowiedz
@looklikelance:

dobra jest szansa, z 20% jesli dzieciak nie da sobie zrobic wody z mózgu


O, widzę, że nawet procentami operujesz. Dasz jakieś namiary na te swoje badania? Gdzie można o nich poczytać?
  • Odpowiedz
@Ryyuk:

swiadomy wybor ltory prawdziwo homoseksualisci oglaszaja dopiero w wieku doroslym gdy naprawde zdali sobie sprawe ze swojej odmiennosci


czy ja właśnie przeczytałem, że homoseksualistą jest się z wyboru?
  • Odpowiedz
@looklikelance:

chyba ciężko niezgodzić się z tym, ze para homoseksualna ma większe szanse na wychowanie dziecka homoseksualnego


No ja się ośmielę nie zgodzić. I jakoś przychodzi mi to łatwo.
  • Odpowiedz
@Keffiro: no tak, zapomniałem ze Bóg przy zapłodnieniu rzuca kostką, jak wypadnie 3 razy 6 to dziecko bedzie homoseksualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do wolnego oprogramowania to dzięki i pozdrawiam, jest bardzo wolne bo rusza z pendrive ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@looklikelance: Nie jestem ekspertem z zakresu seksualności człowieka, ale z tego co wiem, to raczej ciężko wychować kogoś z zamierzeniem na hetero- czy homoseksualistę i nic nie wiem o jakichkolwiek wiarygodnych doniesieniach, by było to w ogóle możliwe.
  • Odpowiedz
@Keffiro: Dobra, ale dziecko które wychowuje para facetów nie ma żadnych wzorców kobiecych, będzie uważać kobiete w przedszkolu za jakiegoś podludzia ;p Wiem, że to nie jest tak, że można z każdego zrobić homo, ale już na samym początku dzieciak bedzie myślał że dwoje tatusiów to norma.
  • Odpowiedz
@looklikelance:

będzie uważać kobiete w przedszkolu za jakiegoś podludzia


Wymyślasz.

już na samym początku dzieciak bedzie myślał że dwoje tatusiów to norma

dziecko które wychowuje para facetów nie ma żadnych wzorców kobiecych


Przez większość dzieciństwa kolegowałem się z dziewczyną, która była wychowywana głównie przez babcię i trochę przez mamę. Nie zauważyłem, żeby jej czegoś brakowało i wątpię, żeby myślała, że dwie kobiety jako rodzice to norma czy żeby była w szoku,
  • Odpowiedz
@mateuz: ale kogo interesują homoseksualiści? bo ja, i raczej większość w to wbija. to geje robią z siebie ofiary bo olaboga nie mogą się wspólnie rozliczać z podatków. #!$%@?, serio?
  • Odpowiedz