Wpis z mikrobloga

Pytanie do homofobów. Powiedzcie mi, skąd bierze się wasza nienawiść? To jest bardzo interesujący temat do dyskusji. Segregowanie ludzi ze względu na orientację jest tak samo żałosne jak rasizm. Napiszę tu też, że nie jestem gejem, bo to może nie być oczywiste. #lgbt
  • 105
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Czepiaj się znaczenia słów (odsyłam do słownika) i jednocześnie użyj słowa "lewactwo", które nie istnieje w języku polskim. Jak już pisałem nie jestem żadnym "my" tylko "ja". Nie jestem lewicowcem, powiem więcej, w przeciwieństwie do większości wykopu jestem prawdziwym liberałem, bo moja liberalność nie ogranicza się tylko do tej mitycznej gospodarki, o której nikt pojęcia nie ma. Pytanie było skierowane do osób, które nienawidzą homoseksualistów i nie zakładało, że kto
  • Odpowiedz
@mateuz: "Jestem prawdziwym liberałem" niech będzie. Liberalizm ma to do siebie że jest nijaki więc nie ma czym się szczycić. Należy się czepiać znaczenia słów ponieważ ich sens jest często zmieniany. Przykładowo termin "tolerancja" zanim stał się określeniem stosowanym w socjologi, był stosowany tylko przez inżynierów, techników, ogólnie w technologii i określał dopuszczalne maksymalne odstępstwa w produkcji jakiejś maszyny lub innych temu podobnych (również odsyłam do słownika) i jeżeli tolerancja była
  • Odpowiedz
@mateuz: Pytanie do obrońców homofobów. Powiedzcie mi, skąd bierze się wasza gloryfikacja pedalstwa? To jest bardzo interesujący temat do dyskusji. Segregowanie ludzi ze względu na orientację jest tak samo żałosne jak rasizm. Napiszę tu też, że nie jestem gejem, bo to może nie być oczywiste. #lgbt
  • Odpowiedz
@mateuz: mój post z innej dyskusji ze znajomymi:

Na początku musicie wiedzieć, że jestem przeciwny wychowywaniu dziecka przez pary homoseksualne i moje kolejne postulaty będą podyktowane głównie właśnie przez tego pryzmat. Ale dlaczego jestem przeciwny to już temat na zupełnie inną, kolejną rozmowę.

Czy uważacie, że podpisanie papierka jest naprawdę tak bardzo ważne, że bez tego czujecie się niepełno(s)prawną parą? Związek tworzą dwie osoby, uczucia, bliskość, miłość oraz niepisane pakty między
  • Odpowiedz
@Keffiro: jeżeli dzieci par heteroseksualnych w 0,5% są homoseksualne to boimy się że 0,5% dziecki par homoseksualnych będzie heteroseksualne.

Jako Chrześcijanin, jako Katolik i jako człowiek o zdrowym kręgosłupie moralnym, muszę stanowczo opowiedzieć się przeciwko homopropagandzie i stanowczo przeciwko możliwości legalizacji związków homoseksualnych, a w szczególności stanowczo nie wyrażam zgody na możliwość adopcji dzieci przez pedałów.

pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@armatoramator:

jeżeli dzieci par heteroseksualnych w 0,5% są homoseksualne to boimy się że 0,5% dziecki par homoseksualnych będzie heteroseksualne


Ale Ty wiesz, że na Zachodzie mnóstwo par homo ma już dorosłe dzieci i jakoś nie różnią się one od dzieci par hetero w kwestii orientacji?
  • Odpowiedz
@Keffiro: w momencie kiedy będziemy mieć zachodnią gospodarkę, prawo, zarobki, zachodnią opiekę zdrowotną, zachodni styl życia, zachodnią świadomość społeczną, wrócimy do dyskusji. Obiecuję!
  • Odpowiedz
@Keffiro: bardziej mam na myśli dobro tego dziecka. Dobrze wiem jak wygląda sytuacja w polskim szkolnictwie, tzw. efekt gimnazjów, gdzie dziś, jutro, jak i przez, jak przypuszczam, najbliższe kilka lat, dziecko pedałów będzie szkalowane, poniżane i gnębione. A wywodzi się to z POLSKIEJ KULTURY I TRADYCJI którą chcecie zmieniać dla swoich potrzeb. Zrozum że my jako polskie społeczeństwo n i e a k c e p t u j e m
  • Odpowiedz
Jako Chrześcijanin, jako Katolik i jako człowiek o zdrowym kręgosłupie moralnym (...) pedałów.

Ta słynna gimbokatolicka miłość bliźniego xD.

my jako polskie społeczeństwo

Co za megalomania.
  • Odpowiedz
@armatoramator: Jak spojrzysz na dane, to zobaczysz, że wszędzie tam gdzie adopcja jest legalna dominują pary lesbijskie. I problem polega na tym, przeprowadzono zresztą eksperyment, że ludzie nie mają nic przeciwko 2 mamom, ale 2 ojców to już zło. Nie mam wyrobionej opinii na temat adopcji, bo dla mnie zbyt mało jeszcze wiemy o ludzkiej psychice, żeby móc oceniać. Ale walczę z ciemnotą przeciwników, którzy w 95% stanowią osoby, które krzyczą,
  • Odpowiedz