Wpis z mikrobloga

Pytanie do homofobów. Powiedzcie mi, skąd bierze się wasza nienawiść? To jest bardzo interesujący temat do dyskusji. Segregowanie ludzi ze względu na orientację jest tak samo żałosne jak rasizm. Napiszę tu też, że nie jestem gejem, bo to może nie być oczywiste. #lgbt
  • 105
  • Odpowiedz
@Keffiro: To dobrze. Szczerze to z zewnątrz nie da się ocenić, czy taka osoba może mieć problemy w związku z przeżyciami z dzieciństwa, czy nie. Ale sporo osób ma takie problemy, i brak ojca/matki na pewno nie jest czymś pozytywnym.
Co do wychowania przez homozwiązki to ciężko o jakąś informację, która nie jest propagandą jednej, albo drugiej strony
  • Odpowiedz
@mateuz: nie ma czegoś takiego jak homofobia. Jest to sztuczny twór NOWOMOWY, mający FAŁSZYWIE sugerować strach przed nimi. Jest jedynie homowstręt.

Ponadto pedałoseksualizm jest CHOROBĄ, powodowaną przez nieprawidłową budowę podwzgórza w mózgu, oraz wadliwą mutację genu xq28.

A czego nie lubie, to lewaków którzy kłamią w żywe oczy, że chory jest zdrowy, że normalne jest nienormlane i chcą im nadawać SPECJALNE PRZYWILEJE stawiające ich elektorat PONAD zwykłymi ludźmi.
Na zachodzie jest
  • Odpowiedz
Legalizacja takich zwiazkow malzenskich kest zla bo ludzie zaczna traktowac to jak norme w szczegolnosci dzieci i ich "homoseksualizm" bedzie stanowil wymog


@Ryyuk: Trollujesz czy jesteś po prostu #!$%@?ęty?
  • Odpowiedz
@Laserade: Czyli ludzie czują wstręt do osób chorych? To mało humanitarne. Nie chodzi jedynie o strach. To szerokie pojęcie na które składa się też nienawiść, czy otwarta wrogość. Widziałem w gimnazjum, widziałem w liceum jak ktoś chciał "#!$%@?ć #!$%@? pedałowi". Słyszę też jak ludzie mówią o gejach, nie o konkretnych, którzy w jakiś sposób (nie wiem jaki) mieliby im szkodzić tylko po prostu ogólnie jako o zboczeńcach, odmieńcach, którzy lubią #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@mateuz:

Czyli ludzie czują wstręt do osób chorych? To mało humanitarne.


Ale prawdziwe, do ludzi zdeformowanych, trędoawatych czy w inny sposob okaleczonych tez odczuwa sie wstret mimo ze nie jest to sluszne moralnie.



To szerokie pojęcie na które składa się też nienawiść, czy otwarta wrogość.


tu problemem jest jak dla mnie m.in. przesadne, NIEPRAWDZIWE podkrelsanie tego. Tak jak się Polakom wmawia antysemityzm, a co sie okazuje ? Że Polacy są najbardziej
  • Odpowiedz
Wole jednak taka postawe, niż arcybezczelna indoktyrnacje, że jak widzisz pedałów, to masz klaskać i wyć z zachwytu jak ma to miejsce na zachodzie.


Tak, geje są odmieńcami, nie chodzi, by ich czcić, ale tylko pozwalać im żyć po swojemu.

A co do adopcji, to jest to EKSPERYMENT prowadzony kosztem dzieci po to, żeby odmieńcy mogli się realizować w czymś do czego nie dopuszcza ich natura.

odpowiedz

Natura zakazała im wychowywać dzieci?
  • Odpowiedz
@Laserade:

Dlaczego mamy patrzeć na to, co jest na zachodzie? Ja to mam gdzieś. Nie obchodzą mnie cyrki w Niemczech, czy Anglii. Jeśli dwóch gejów chce być w związku partnerskim to dlaczego by im tego nie umożliwić? Nie chcę nikogo faworyzować, to jest jedynie równość. Co do adopcji to niestety trzeba być na nie, bo społeczeństwo nie jest na to gotowe. Znam kilku gejów, jednego mam w rodzinie. Większość ma problem
  • Odpowiedz
@ajuto00:


Tak, geje są odmieńcami, nie chodzi, by ich czcić, ale tylko pozwalać im żyć po swojemu.


Im pozwalaj żyć po swojemu. Konserwatystom i katolikom zabraniaj. lewacka logika.
Zawsze będzie tu konflikt interesów, bo pozwalanie żyć po swojemu jednym to zabranianie drugim.
I zawsze ALBO jedni, ALBO drudzy i ktoś będzie poszkodowany. Nie pogodzisz tego.


Natura zakazała im wychowywać dzieci? To pewnie uważasz, że bezpłodni ludzie też nie mogą adoptować?


Przynajmniej
  • Odpowiedz
@Laserade:

Im pozwalaj żyć po swojemu. Konserwatystom i katolikom zabraniaj. lewacka logika.

Zawsze będzie tu konflikt interesów, bo pozwalanie żyć po swojemu jednym to zabranianie drugim.

I zawsze ALBO jedni, ALBO drudzy i ktoś będzie poszkodowany. Nie pogodzisz tego..

W jaki sposób konserwatywni i katolicy będą poszkodowani jeśli pozwoli się homoseksualistom na związki partnerskie? To ich nie dotyczy i nie mają prawa się do tego wtrącać.
  • Odpowiedz
Dlaczego mamy patrzeć na to, co jest na zachodzie?


@mateuz:

Dlatego, że u nas próbuje się formować politykę lewicową dot. tolerancji właśnie na wzór ich.


Jeśli dwóch gejów chce być w związku partnerskim to dlaczego by im tego nie umożliwić?


A dwóch kazirodców ?
A człowiek i zwierze ?

Chyba ich nie dyskryminujesz ?


Nie chcę nikogo faworyzować, to jest jedynie równość.


To, że ty nie chcesz, nie znaczy że siły
  • Odpowiedz
W jaki sposób konserwatywni i katolicy będą poszkodowani jeśli pozwoli się homoseksualistom na związki partnerskie? To ich nie dotyczy i nie mają prawa się do tego wtrącać.


@mateuz:

A pedały nie są zdolne tworzyć rodzin i się reprodukować, więc ich to nie dotyczy.
Poza tym nie można dawać im przywilejów dostępnych rodzinom (bo tak - te takowe posiadają, z racji pełnionej w społeczeństwie funkcji), jeśli ci nie spełniają tej funkcji.

To,
  • Odpowiedz