Wpis z mikrobloga

Witam was mircy, mirkowie, mirabelki i mirabelkowie. Mam wam dzisiaj do obwieszczenia smutną wiadomość która dzisiaj dotknęła mnie po raz drugi. Jakiś czas temu moi znajomi zginęli w wypadku. Zginęły cztery osoby w młodym wieku; dwóch "dziestolatków" i dwie nastolatki. Był to wypadek samochodowy, trójka na miejscu, dziewczyna w szpitalu, jeden (piąty pasażer wyszedł ze złamaną ręką, wypadł z samochodu przed resztą przygód hondy) wyszedł bez większego szwanku. Po +/- roku czasu umiera jego ojciec (ojciec kierowcy). Dowiedziałem się o tym kilka godzin temu.
Została kobieta, sama, bez jedynego syna(lvl24), bez męża (lvl47) obciążona tym iż to jej syn kierował samochodem...
Mniejsza z tym bo w sumie już nie wiem o czym chciałem pisać. Mirki miejcie na uwadze swoje życie, miejcie na uwadze to iż w każdym momencie możecie je stracić, miejcie na uwadze to że śmierć jakiejś osoby może pociągnąć Was za sobą a po odejściu kogoś bliskiego, możecie się nie podnieść. W życiu bym sobie nie wyobrażał że po śmierci kogoś bliskiego mogę "umrzeć z tęsknoty". Kochajcie się, dbajcie o siebie, uważajcie... tyle.
#nocnazmiana #feels #smierc #ciezko
  • 10