Wpis z mikrobloga

@Adrastos: Ou czarnolisto, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno że jakiś noname mnie zczarnolistował :D
Moje zdanie o wierzących i samym kościele poparte jest latami doświadczeń, a nie żadnym gadaniem gimbusów. Zas tary jestem na gimnazjum. Pracowałem zaś trochę dla kościoła i wiem jak wygląda ta korporacja od środka. Jesli ktoś jest na tyle naiwny, głupi i słaby by w to wierzyć. Jego wola. Do podawania frytek tez sa ludzie
@rss: @mala_mi_123: Gówno mnie obchodzi Woodstock, nigdy nie byłem i pewnie nie pojadę. Natomiast chciałbym opowiedzieć sytuację, 10 lat temu (byłem wtedy w szkole średniej) kolega z ławki zapytał mnie czy chce z nim iść na pielgrzymkę. Dialog wyglądał tak:
- Ty anon nie chcesz iść ze mną na pielgrzymkę?
- A po co?
- To nie wiesz po co się idzie na pielgrzymkę?
- No nie wiem.
- No
ja tylko wyśmiewam tych, którzy jeszcze niedawno wielce bóldupili z powodu woodstocku ("jak ktoś może się bawić tak, jak ja nie lubię?"), a teraz sami się cieszą z pielgrzymek.


@rss: To są tacy? Możesz podlinkować, bo serio nie widziałem?
@duncanidaho2: w Sulejowskiej pielgrzymce takie akcje nie mają miejsca, serio.
Słyszałam, że jakieś alko ktoś kiedyś miał, jakieś zioło, była afera.. Ale to był jednorazowy incydent.
Może dlatego, że nasza pielgrzymka jest mała, ok 250 osób zazwyczaj, i ksiądz ma nad nią kontrolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem.
Jak widzę że ktos jest wierzący w jakieś mitlogie to od razu szufladkuję go jako osobę o słabym umyśle łatwą w manipulacji i naiwną.


@blubi_su: No, blubi_su jak zwykle, umysł twardy jak skała. W dupie ma kościół. Tak bardzo, że aż jest pod absolutnie każdym wpisem/znalezisku o kościele na wykopie xD