Wpis z mikrobloga

mati z sebkiem nie chodzą na pielgrzymki


@blisher: Byś się zdziwił

#!$%@? sie od #woodstock I od #kosciol. Kazdy robi co lubi. Sa tacy co I to I to.


@nikitaska: Chyba oczywiste jest, że takie memy nie powstają po to żeby szydzić z pielgrzymów, tylko żeby pokazać niektórym osobom, że one też mogą stać się obiektem krzywdzących uogólnień i wtedy (jak choćby widać po komentarzach katolików, którzy to wzięli
@rss: Ostatnio w Tatrach na szlaku słyszałam rozmowę 5 Sebixów, trochę podciętych "Ej, chodźcie dołączymy do pielgrzymki w Suchedniowie. Nie możemy przecież w każdą sobotę chlać wódy". Reszta przytaknęła, mają zamiar odwiedzić Częstochowę :)
@mala_mi_123: zanim zamieszkałem w Częstochowie byłem na dwóch pielgrzymkach z moją matką, która kocha radio maryja. Byłem też na dwóch woodstockach póki co. I na pielgrzymkach była większa patologia. Dzieciaki wyrwane z domów od rodziców z kilkoma dniami wolności #!$%@?ły takie chlanie i ruchanie że każdy krzaczek się ruszał. Albo sranie albo #!$%@?.

Aaaaa i każdy kto mieszka w częstochowie potwierdzi.
@mala_mi_123: Ja nie byłem an razu i się nie wybieram, ale mam znajomego który jeździł na te oazy i inne pielgrzymki tylko dlatego że te niby cnotki si ekstra młuci :)
Większość to dziewczęta z kompleksami, poszukujące wsparcia i grupy. Nie m łatwiejszego celu. Religijna czyli wiadomo że troszkę głupia a na pewno naiwna. Łyknie wszytko jak pelikan.
@Adrastos: A ja tu nie widze nigdzie gimboateizmu, więc Tobie kolego bardziej nie wyszło :)
Ja wiem że najłatwiej ateistę i antyklerykała nazwać gimboateistą. Ale musisz zrozumieć, każdy ma prawo krytykować. I tak wiem, oczywiście też jesteś niewierzący. Mam to gdzieś.
na pielgrzymkach była większa patologia

@Skub4ny: Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na pielgrzymce się zaćpał. Za to wiele razy słyszałem, że wyrzucali ludzi za zwykłe wypicie piwa na trasie. Tak samo przestrzegane są noclegi niekoedukacyjne.

Dzieciaki wyrwane z domów od rodziców z kilkoma dniami wolności #!$%@?ły takie chlanie i ruchanie że każdy krzaczek się ruszał.


@Skub4ny: Z pewnością było mnóstwo czasu, miejsca i ochoty na takie rzeczy, gdzie dziennie chodzisz
@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem: A to już nie moża sie smiać z katolików? Czy innych religii? Oczywiści że można Dla większości normalnych ludzi, religijni s co najmniej skrzywieni psychicznie. Trochę nam was żal, ale bardziej mnie to przynajmniej śmieszy. Gadanie do wymyślonego przyjaciela, urojenia, brak wiary w siebie.
Jak widzę że ktos jest wierzący w jakieś mitlogie to od razu szufladkuję go jako osobę o słabym umyśle łatwą w manipulacji i naiwną.