Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
Promocje i okazje.

W wyższych przedziałach cenowych lub o bardziej doprecyzowany laptop pod wymagania lepiej pytać pod tagiem #szukamlaptopa laptopa lub na forum nhl.pl

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, które pojawiają się dość regularnie, a linki prowadzą zawsze do najbardziej aktualnego zestawienia.
#pustulkowelaptopy
  • 99
@Pustulka: Orientujesz sie moze jak wyglada sprawa, jesli chodzi o tablety z windowsem? Co obecnie najlepiej wybrac, skoro wiekszosc konfiguracji w cenie do 1200pln ma ten sam procesor i 2gb ramu? Czy sa jakies ciekawe uzywki? Ewentualnie od biedy moglbym pomyslec o laptopie z dotykowym ekranem - calosc mialaby sluzyc jako prosta maszyna do unity3d (nad modelami, skryptami pracuje ba stacjonarnym, bardziej chodzi mi o cos co moge zabrac i pokazac
@Pustulka: biedny student here, szukam lapka do 2000 by pograć na nim w jakieś nowsze gry, nie musi być na max detal itd.co polecisz?

SKetch Up + Vray.


@budyn2h: Program wspiera akcelerację graficzną opierającą się o opegl, więc laptop oparty o profesjonalną kartę w stylu quadro czy firepro, a więc stacje robocze, nowe kosztują trochę za dużo, więc musielibyście się rozglądać za outletami della czy hp, kwestia rozmiarów, 17 będą oczywiście wydajniejsze.

Obecnie pracuje na moim Lenovo Y50 gtx860, i7 i 16gb ram i czasem mój nie daje rady przy puszczaniu wizualizacji.

Włączałeś akcelerację w
@Pustulka: Fajne zestawienie, dzięki i brawo za wykonaną pracę.
Cicho szepnę, że też bym chętnie zobaczył droższe i/lub biznesowe laptopy.. ;) Skoro zapotrzebowanie mniejsze to może czasem coś - niekoniecznie co miesiąc, ale przykładowo co kwartał dorzuciłbyś coś w tym stylu? Lub jeszcze mniej czasochłonnie - okazyjnie jak coś Ci wpadnie w oko?
@Pustulka: Dzięki za zestawienie - akurat borykam się z problemem zakupu laptopa mobilnego, trzynastocalowego i trochę poszperam w tym co podałeś. Waham się, bo z różnych stron polecane mi są Macbooki - air 13" i Pro 13" retina oraz Delle.
@Pustulka: Szukam 2 laptopów głównie do netu, filmów jeden za 1400zł i tu nic mi nie świta;/;/ a drugi do 2000zł net,filmy, jakieś tam gierki i tu myślę o LENOVO Z50-70 59440311 I3-4030U 4GB 1TB+8SSD GF840M??
Już odpowiadam na pytania. :)

Cicho szepnę, że też bym chętnie zobaczył droższe i/lub biznesowe laptopy.. ;) Skoro zapotrzebowanie mniejsze to może czasem coś - niekoniecznie co miesiąc, ale przykładowo co kwartał dorzuciłbyś coś w tym stylu? Lub jeszcze mniej czasochłonnie - okazyjnie jak coś Ci wpadnie w oko?

Jasne, że mogę zrobić takie aż takie do kilkunastu tysięcy, bo wśród laptopów klasy premium przecież nie ma nie wiadomo jak dużego wyboru.
@Pustulka: spadasz mi z nieba bo nie jestem zbyt obcykany w temacie :) dopiero się zbieram na zakupy, jednak plany się zmieniły i nie muszę kupować na raty ( ͜͡ʖ ͡€) więc chciałbym kupić najlepiej w jakimś sklepie stacjonarnym do tej kwoty (ok 2700-2800) coś na czym będzie hulał autocad i cs - co by zabić trochę (dużo) czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)