Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
Promocje i okazje.

W wyższych przedziałach cenowych lub o bardziej doprecyzowany laptop pod wymagania lepiej pytać pod tagiem #szukamlaptopa laptopa lub na forum nhl.pl

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, które pojawiają się dość regularnie, a linki prowadzą zawsze do najbardziej aktualnego zestawienia.
#pustulkowelaptopy
  • 99
@szajka: biorąc pod uwagę, że ciężko go znaleźć obecnie do 3k to tak oferta jest dobra. Zarówno UHD jak i IPS full hd w tych lenovach trochę odstają jeżeli chodzi o jakość względem np. popularnego plsa od samsunga.
@Pustulka: ostatnia kwestia: laptop z mojego linku obsluguje WIFI ac. Pierwszy raz widzę taki standard. Mam rozumieć, że jeżeli mam ac w laptopie to nie połącze się z routerem w standardzie powiedzmy np. n, tak?
am rozumieć, że jeżeli mam ac w laptopie to nie połącze się z routerem w standardzie powiedzmy np. n, tak?


@szajka:
Karta obsługuje tryby b/g/n i ac, więc oczywiście będzie działać w standardzie n.
@Pustulka: Niestety na redcoon lenovo y50-70 nie jest dostępny:
"Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Aktualnie wybrany produkt Lenovo Y50-70 59-443996 nie jest dostępny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie www.redcoon.pl. oraz wyboru innego, dostępnego asortymentu.
W przypadku pytań służymy pomocą."

Czy jest jakiś sensowny model y50-70 za 3000zł (+/- 200zł)?
@intruzzz:

Załóżmy, że fajnie byłoby wydać około 3500

No to nic wydajniejszego niż y50-70 nie znajdziesz jeżeli chodzi o nowe. Z używanych stacji roboczych raczej też ciężko.